Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy könnyebben...

Mit csináljak, hogy könnyebben elviseljem a hiányát? 15/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, pár hete beszélünk, és most nincs kedve, vagy nem tudom, de nagyon hiányzik. Folyton beszéltünk, és most nem tudom mit tegyek nélküle. Valaki segítene? :( A filmek, egyebek nem kötnek le, mindenről ő jut eszembe.. :( Írni próbáltam már, nem reagál.. Mást nincs akivel beszélhetnék.. Mit csináljak nélküle? :(
2016. júl. 24. 20:13
 1/4 anonim válasza:
100%
Csak ugy hirtelen nem irt? Vagy osszevesztetek?
2016. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik este elköszöntünk, másik nap irtam neki, nem reagált, talált egy kérdést gyk-n, amiről azt hiszi én írtam ki, mert hasonló a történet. És akkor ez nem tetszett neki, nekem sem hogy nem hisz nekem, és azóta hiába írogatok neki, nem ír vissza, meg se nézi, de elérhető.. Azt mondta, nincs kedve beszélgetni senkivel. De már 2napja, és pár szót sem ír, hogy baj van vagy valami?! Aggaszt, de nem szeretném zaklatni..
2016. júl. 24. 20:25
 3/4 anonim válasza:
Haaaaaat figyeelj.lehet h ez csak egy kifogas volt es nem akar tobbet veled beszelgettni/baratkozni. Szerintem hagyd ne stresszelj! Ha neki is rossz nelkuled majd keress. Te mar irtal nki probaltal kibekulni most mar csak rajta mulik :)
2016. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilvan aggasztja meg az a kerdes, amirol azt hoszi, hogy a tied. Beszeld meg vele. Ird le neki a velemenyedet ezzel kapcsolatban.
2016. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!