Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egész nyáron unatkozom és...

Egész nyáron unatkozom és nincs senkim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van pár "barátom" de ők nem igazán foglalkoznak velem,vagy otthon ülnek és nem tudom elrángatni őket sehova.A családommal mostanában nem jövök ki túl jól és dolgoznak.Kerestem munkát de még senki nem jelzett vissza.Edzeni szoktam itthon mert szüleim nem hajlandóak kifizetni,sem pénzt adni nekem.Senkivel nem tudok sehova menni,és itthon unatkozom a pici szobámban nincs mit csinálnom és kezd kibirhatatlan lenni....jó lenne új embereket megismerni....Mit tegyek? Ti mit csináltok? 16/F

2016. jún. 21. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Én is egész nyáron itthon fogok unatkozni. Suli közben azt a kevés szabadidőmet pihenéssel töltöm és most, hogy egy csomó van fogalmam sincs, hogy mit csináljak. 16/l
2016. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem menj el pl. futni oda ahova sokan járnak pl. park vagy futópálya , ez jo testmozgás is. Ott biztos találkozol pár új emberrel akikkel elmehetsz ide oda.

Tanulhatsz idegen nyelvet is vagy rajzolhatsz, festhetsz.

Én sokat sportolok, idegen nyelvet tanulok és rajzolgatok, néha elmegyek a barátaimmal valahova a nyáron.

2016. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
hát menj és szórakozz házon kívül!
2016. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. jún. 21. 18:13
 5/5 anonim válasza:
Keress valami hobbit, ahol emberek között vagy:)
2016. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!