Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hol tudnék kövér/k...

Szerintetek hol tudnék kövér/kövérkés nyíregyházi csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Gondolom Nyíregyházán.:D De arra lennék kíváncsi, hogy van e valami oldal vagy hely ahol jobban tudnék ismerkedni velük. Nem a városban lakom, de elég sokat tartózkodom ott.

És mielőtt valaki vicceseket kezdene írogatni. Igen nekem nagyon bejönnek a kövér csajok. Szerintem egy igazi nő szép kerek, párnás.

Előre is köszi a válaszokat!



2016. máj. 29. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem az izlèseddel van baj, hanem az agyaddal. Gondolod egy helyre járnak a ducik?
2016. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért ne? Elég sokféle társaság van. Esetleg facebookos csoport, vagy hasonlók...
2016. máj. 29. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
meki, meg a vasúti hambis ahol olyan hatalmas adagokat adnak:-D
2016. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
nézz szét a gyorskajáldák környékén. ;)
2016. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
miért is lettem lepontozva? én ezen a két helyen látom őket rendszeresen
2016. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

A korzóban a 3. Emeleten és a Kossuth téren is szoktam látni a "Három Grácia " fagyizó mellett csoportosan ülnek a padon.

Am meg még a Plázában.....

Meg sok helyen ! Tudni kell hogy M.ország 70%-a elhízott, biztos hogy fogsz találni magadnak ilyet.

Remélem segítettem.

2016. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Like! THX.


(Ugye hogy nem csak én látom őket csoportosan. :D )

2016. máj. 31. 22:52
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

tejóég!!!:D csoport???!! mert azt gondolod, hogy a kövérek így létrehoznak egy csoportot, és ott nyomulnak? :D

egyébként ha már feljöttek a kajáldák, menj el edzőterembe is, hátha akad ott egy-két "mindjárt feladom" lány, akiket megvigasztalhatsz ;)

2016. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!