Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozás a neten szerintetek...

Barátkozás a neten szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

sziasztok . igazából csak azt szeretném tudni hogy szerintetek lehet a netről barátokat szerezni ? valakinek sikerült már ? tudom hogy sok ilyen téma van itt gyakorikérdéseken csak keresgélnem kéne , de a ti tapasztalaitokra vagyok kiváncsi ?



27/N



2016. máj. 25. 16:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehet.. Csak nagyon ritka az olyan ember aki becsülendő stb dolgok.. Ès komolyan is gondolja,ha barátság ha más kategóriába.

Èn MMORPG-n is jártam már így^^

Aki gondolja írhat,ènis szivesen ismerkedek.


22/L

2016. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!