Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan állíthatnám le az emo...

Hogyan állíthatnám le az emo haverom, ha rájön a depi roham?

Figyelt kérdés

Van egy emo fiu az osztályban nagyon jófej tud lenni, de van amikor hirtelen nagyon szar kedve lesz a semmitől, ês elkezd beszelni ilyen depis hülyeségekről. Hogyan álíthatnám le/nyugtathatnám le ilyenkor?

16/L



2016. márc. 30. 14:22
 1/6 Alain Delon ***** válasza:
Öntsd nyakon egy pohár hideg vízzel.
2016. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress fel neki egy jo pszichologust.Ezutan szerintem az ongyilkossagra valo hajlama fog csak erosodni 😧 A lenyeg hogy segitsegre van szuksege...méghozzá szakemberere
2016. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Vágd nyakon ez nem egy muszáj dolog ezt a divat állapotot maga generálja. Nem beteg depressziós. Egész egyszerűen ez egy túláradó affektáció
2016. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak a korosztályra jellemző sajátosság, ahogy azt írták is, ez nem depresszió, szimplán tinédzser, és ilyesmivel próbálja magára felhívni a figyelmet. Akinek valódi fájdalma van, az nem lesz "emo", hogy még hirdesse is.
2016. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hugyozz tele egy befőttesüveget, majd öntsd le vele jó látványosan.


Semmi baja nincs az égadta világon, csak figyelmet akar. Ezzel megkapná ;)

2016. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csak próbáld elterelni a figyelmét, hogy elmúljon a szar kedve :) Beszélj neki valami vidám dologról, vagy mondj neki valami marhaságot, vagy naa érted :) Hogy ne arra figyeljen hogy milyen szar a világ meg stb. (ezt nem rosszindulatból írtam)
2016. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!