Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan bekuljek ki a legjobb...

Alexamills kérdése:

Hogyan bekuljek ki a legjobb baratnommel?

Figyelt kérdés

4-5evvel ezelott ismertuk meg egymast, mikor mind a ketten ugyan abba az iskolaba jelentkeztunk es ugyan azt az osztalyt kaptuk. Mi mar a legelso alkalommal egyutt voltunk, pedig cseppet sem imertuk a masikat, de megis olyan lett volna mintha mar 1000eve egyuttlettunk volna. Tavaly tavasszal tortent az, hogy az a lany - aki minket amugy annyira utalt - ratapadt a baratnomre. Folyton megkerte őt, hogy menjenek haza. Menjen el vele ide-oda... En ezt anno meg is mondtam a baratnomnek, hogy kezd xy-nal tobb idot tolteni, de nem is figyelt arra amit mondtam.

E nyar elejen sokat veszekedtunk facebookon, de a nyar vegen szinte mindig ottaludtam nalla es ujra olyan volt minden mint regen. Par nappal kesobb eltorte a telefonom amit ugye a szulei ki is akartak fizetni, de ahoz az en szuleimmel is beszelniuk kellett szemelyesen. A baratnommel nagyon idegesrk voltunk, nehogy a szuleink osszekapjanak es eltiltsanak minket egymastol. Azon az esten a baratnom konnyekkel a szemeben mondta soha nem akar elvesziteni legyunk akkor is legjobb baratnok, ha a szuleink osszevesznek. En ezt meg is igertem neki.

Teltek az idok. Baratom is lett akit a baratnom egyaltalan nem kedvelt. Okat szerintem ő se tudja maig sem. Folyton szidta, meg mondogatta nekem, hogy mi ugyse leszunk egyutt olyan sokaig. Elengedtem ezt a megallapitasat a fulem mellett. Iden meg junius elejen elmondtam neki valamit , es megkertem ra, hogy senkinek ne mondja el. Erre masnap a tesiterem oltozojeben mindenkinek elmondta a sajat orrom elott. Es utanna meg ő pukkadt be.

Egesz junius ota nem is beszeltunk egyszet sem. Nem keresett. Facebookon letiltott. Azota azzal a lannyal van aki annyira racsimpaszkodott regen.

Segitsetek! Mit tegyek? Varjak meg , esetleg ő odajon? Vagy nekem kell odamenni hozza, hogy hianyzik? Attol felek en ot mar nem erdeklem mert azzal a lannyal nagyon is jol elvannak. Puszulgatjak olelgetik egymast..



2015. okt. 17. 06:49
 1/1 anonim válasza:

Figyu, szerintem ha eddig is kibekultetek, akkor most is ki fobtok. Par dologban kecvaskedj neki, mosojogj ra sokat, es ha akkor sem, akkor beszelj vele, vagy hivd el valahova. Szerintem arra varni, hogy o lepjen, folosleges. Ja es a harmadik lanyt se turd ki, legyel vele is kedves, aztan hatha.

Remelem, segitettem.

Ne hagy veszni egy ertekes baratsagot!!!

2015. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!