Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki boldog akar lenni...

Ha valaki boldog akar lenni és sokra akarja vinni vajon mi a jó taktika, ha minél több arccal, vagy ha csak a leghasznosabb arcokkal barátkozik és miért?

Figyelt kérdés
Mintha az átlag arcnak lenne 1-12 fős baráti köre és másokkal nemigen barátkozna, kivéve facebookon, ahol azért úgy 500 embert bejelöl.
2015. okt. 11. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha minél nagyobb az ismeretség, annál több a lehetőség is. De vigyázz! Ha nem ismered fel az ellenséget, nem tudsz ellene harcolni :)
2015. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát de ha mindenkivel spanolni próbálsz, akkor általában a csúnya emberekkel leszel körülvéve, meg a negatívakkal, meg azokkal akik sok időt elvesznek haszontalan locsogással, miközben olvashatnál is, vagy próbálnál hasznos kapcsolatokat építeni. A jó csajok is szűrnek és általában elhívják összejövetelre 1-10 barátnőjüket, meg esetleg pár szépfiút, csak akkor nem értem ha mindenki nekik lájkol, bókol, jelölget facebookon, meg szinte mindenki akar velük találkozni, akkor miért nem próbálnak valamilyen jól menő vállalkozót, jó diplomás managert, vagy vmi politikust, hírességet vagy ilyesmit találni maguknak, ahelyett, hogy a szépfiúkat vadásszák meg egyedülállóak és nem kezdenek semmibe.
2015. okt. 11. 10:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogyha meg az a taktikája valakinek, hogy sok embert ismerjen, akkor meg ha mondjuk mindenkivel beszélget és jelölgeti őket facebookon, akkor hogyan tovább ha mondjuk van 2000 ismerőse, attól mitől lesz mondjuk gazdag, híres, okos vagy ilyesmi?
2015. okt. 11. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:
A facebookos ismerősöktől sehogy. A nők meg gondolom nem akarnak komoly kapcsolatot, addig meg jók a szépfiúk is. Ez a mai világ sajnos. Páva fej, cerka test, feszülős gatya és semmi férfiasság. Ez kell a mai csajoknak :) Neked is azt ajánlom felejtsd el a facebookot és lépj ki a való világba. :)
2015. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy "jó taktika".

Ez teljesen személyfüggő, mindenkinek más az igénye, vannak introvertált, meg extrovertált emberek. A introvertáltabbak(mint amilyen én is vagyok) inkább befelé fordulóak, szeretnek néha egyedül lenni, nem vágynak olyan nagy társaságra, meg sok ismerősre, hanem kényelmesen elvannak a saját kis világukban, ahol teljesen jól érzik magukat,van néhány barátjuk akikkel jóban vannak, a többieket meg inkább kívülállóként figyelik.

Az extrovertáltabb embereknek pont az ellenkező az igénye,hogy minél több ismerősük legyen, minél több programot szervezzenek, és állandóan mehetnékjük van, meg nyüzsögnek, mindig valamit csinálniuk kell, és ehhez folyamatosan társaságra van szükségük.

Szóval mindenkinek magának kell tudnia, hogy mitől boldog, hogy a legjobb neki.

2015. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy introvertált vagy extrovertált vagy-e úgyis attól függ milyen az ismeretségi köröd, ha mondjuk egy rakás szép ellenkező nemű vesz körbe meg téged érdeklő témát tanuló emberek vagy munkában kiugróan sikeresek, akkor úgyis extrovertált leszel, ha meg téged kinevető, semmibe vevő, vagy dögunalmas haszontalan emberek vesznek körbe, akik téged nem érdeklő témáról beszélnek és nem értenek veled egyet, cseszegetnek és kevés a vonzó ellenkező nemű, akkor meg introvertált, nem?
2015. okt. 11. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen, engem sosem nevettek vagy gúnyoltak ki, és sokszor megesik, hogy szép csajokkal meg jófej emberekkel vagyok körülvéve, de én tényleg szeretek néha egyedül lenni, olvasni, tv-t nézni, számítógépes játékokkal játszani stb. nem mindig igénylem a társaságot, néha jó egy kicsit nyugiban lenni. A sok szép csaj közül nekem bőven elég, ha találok egyet, akivel megértjük egymást, a kevesebb néha több.
2015. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!