Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom öngyilkos akar...

A barátom öngyilkos akar lenni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elég rossz múltja van (osztálytársai csesztették, megverték) semmi nem érdekli és az egész életét elcseszettnek érzi. Nem akar élni. Minden nap felel, első gondolata, hogy ki kéne ugrani egy kocsi elé. Párszor már megpróbálta, de eddig se a kocsi se a villamos nem ütötte el :S. Pszihológus sem tud vele semmit sem csinálni.

Mit lehetne még csinálni? 14/f



2015. szept. 22. 22:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy az is felbassza hogy körülötte minden 9 évesnek csaja van, neki meg senkivel nem jön össze
2015. szept. 22. 22:52
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Kérd meg valamelyik rendes és szabad lányt, hogy barátkozzon vele. Talán akkor jobb kedvre derül, a fiú, ha van kinek udvarolni.
2015. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is jöhetnek tanácsok mert én is hasonló helyzetben vagyok mint a barátod
2015. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Haverod ennyire sötét, hoyg nem veszi észre, amíg fuldokol az önsajnálatban és rinyál, hogy de szar neki, bizony a kutyának nem fog kelleni? Bár más kérdés, hogy 14 évese mire fel akar csajt...

Nem a múltbeli dolgokon kéne pörögni és szánalmas mód menekülni az élet elől, hanem szembenézni velük és lezárni magában. Ezt senk inem fogja tudni helyette megtenni.

2015. szept. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsonak van igaza.
2015. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

neki kell akarnia a váltást...

az ő fejében van elcseszve az élete, ha akarna jobb életet akkor változtatni...rajta áll az egész!

ilyen besavanyodott hülye felfogással senkinek nem fog kelleni...


22F

2015. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!