Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert van ez? (Tobbi lent)

Miert van ez? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jo fiu baratom, aki tetszik nekem....szerintem o meg szerelmes belem,(de inkabb csak tetszek neki) es megkerdezte tavaly nagyon aranyosan hogy nem lennek-e a baratnoje (tehat nem igy hogy : csa kiscsaj leszel az EN kiscsajom?) De en azt mondta neki hogy bocsi de nem...(11 evesek voltunk, es nagyon korainak tartottam egy fiu baratot, de meg most is) aztan fel evig ugymond kerultuk egymast aztan most hogy hetedikbe leptunk, most volt egy , egy hetes erdei iskolank ahol ugymond ujra "kozelebb" kerultunk egymashoz, nagyon latszik rajta..mindig mindenben segiteni akar, lebeszel a rossz dolgokrol, es meg a haverjai elott is ugy viselkedik hogy segit...meg minden. De van egy olyan erzesem hogy megint megfogja kersezni tolem ezt a baratnos cuccot..es ahhjj nem akarom szegenyket megint "lekopintani" azzal a szoveggel, hogy tul fiatal vagyok (ami amugy meg igaz) de o azt fogja hinni hogy sablon szoveg...de olyan gaz, mert neha csak ugy oda mennek hozza megolelnem, a fejem a vallara hajtanam, es csak ezekre gondolok..es ha ra gondolok akkor a pulzusom felugrik az egekbe..(mint most is) De meg az is baj hogy osztalytarsak vagyunk..szoval..mit kene tennem? Segitsetek? Normalis valaszokat!

2015. szept. 20. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A leírásból ordît, hogy tetszel neki! 11 évesen valakivel "járni" valóban korai. Én ebből azt szürtem ki, hogy neked is tetszik az a bizonyos fiú! ;) Nem kell hogy zavadjon hogy osztálytárs!! Miért zavarna? Teljesen át tudom érezni a helyzetedet, és azt tanácsolom hogy ha megkérdezi leszel-e a barátnője, próbáljátok meg. :D
2015. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Ha megkerdezi megprobaljuk majd 😘😉
2015. szept. 20. 20:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnezest ezt elfelejtettem : 12\L
2015. szept. 20. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok nektek! ;)
2015. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat....a megerzesem jo vo!t, ma suli utan ahogy setaltunk haza, (persze hogy kettesben, mert megkerte) szembe fordult velem megfogta a kezem es megkerdezte hogy leszek-e a baratnoje,(nem csak igy hogy : Kerdezhetek valamit? Leszel a baratnom? Hanem mondott tobb dolgot is, de azt nem irom le 😉,en azt hittem ott helyben esek ossze, olyan gyorsan vert a szivem) en meg azt mondtam hogy rendben, el sem akarta hinni, olyan aranyos volt.😍😍 De ez titok , mert van par olyan szanalmas lany az osztalyban , hogy mindenki eletevel foglalkoznak csak az ovejukkel nem....De ez az egesz olyan volt mint egy mese...ahh....meg mindig rozsaszinben latok mindent😂megegyszer koszi a drukkolasnak, aranyos vagy 😘😘😘❤❤❤❤❤❤
2015. szept. 21. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! ;-) :-* :-* ♡♡♥ Remèlem minden ilyen rózsás marad!! :-D
2015. szept. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!