Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok, vagy több?

Barátok, vagy több?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályunkban, akivel règen utáltuk egymást, de az utóbbi időben egyre szorosabb lett közöttünk a kötelék. 2 évvel ezelőtt mindenki ellene fordult, mert sértegette az osztályt és akkor én álltam ki érte. Az utóbbi időben depressziós korszakomat élem és összevesztem a legjobb barátnőmmel. Ő volt az eggyetlen akinek be mertem vallani hogy mennyire szomorú vagyok. Azóta naponta 3-4 órát beszélünk és mindog megnevettet. A haverom eléggé menő, az iskolában majdnem minden lány bele van zúgva (de ő mindig lerázza őket és helyette velem üzenetezik), kegyetlennek látszik, de igazából nagyon kedves azokkal akiket kedvel. Én eléggé duci vagyok, nem szeretem a nagy társaságot és fél suli a nevemet sem tudja... Neki köszönhetem hogy nem lettem delressziós,a barátnőim azt állítsák hogy tetszünk egymásnak, de én nem hiszem ûgy... Én sem tudom mit érzek, mivel ami a belső illeti összeillenénk, de ami a külsőt... Szívesen lôgnák vele, de őt állandóan körülveszik a lányok, ha ketten lennénk akkor azf hinnèk hogy járunk, ezzel nem akarom szegényt szégyeníteni, a barátaival is jóban vagyok, de nálunk ha egy lány fiúkkal van azt sértő szavakkal illetik...

2015. szept. 20. 16:31
 1/1 Yaoifangirl válasza:
NE érdekeljen a többiek véleménye!Az pedig,aki sértő szavakkal illetne,hogy fiúkkal lógsz,szard le!Van pár haverod,na és?!?!Nekem is elég sok haverom van,mégse illetnek ilyen jelzőkkel,de mindegy,most nem ez a lényeg,a lényeg az,hogy ha szívesen beszélget veled,akkor miért szégyenítenéd meg?Ha szeret,nem hiszem,hogy bármi/bárki is érdekelni fogja(esetleg tudod,hogy ő érez-e többet?).Úgyhogy nyugodtan lógjatok együtt a suliban :) ;)
2015. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!