Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 30 évesen születhetnek még...

30 évesen születhetnek még életre szóló barátságok?

Figyelt kérdés
18 éves legjobb barátság szakadt meg köztünk, mit tegyek? Ő volt az egyetlen legjobb barátom, de mentálisan, életszínvonalban, gondolkodásban is messze sodródtunk. Most nincs senkim aki ilyen közel állna hozzám. 30 évesen születhetnek még életre szóló barátságok?
2015. szept. 19. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze... A barátságot ne emberi kapcsolatként, hanem esetlegesen megnyilvánuló jelenségként fogd fel. Rengeteg barátod van, csak nem ismered őket.
2015. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ma már mindenki kétszínű, ha esetleg találsz is egy normális barátot úgyis elválasztja az élet tőled. Nem divat ma már a barátsággal foglalkozni, bőven elég ha elvagy a munkahelyen a kolegákkal.
2015. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem tudok nem egyetérteni az utolsóval :(

Pont az anyagiasság és a hátam mögötti szitkozódás miatt lett vége...

2015. szept. 19. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Naná hogy, sőt, igazán 30 éves kor után kezdi el az ember felfogni a barátságot. Már aki. Részvétem azokkal, akiknél ez nem adatott meg - ne higgyék, hogy a világ annyi, amennyit ők megtapasztalnak belőle.
2015. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A jelenlegi barátnőmet vicces módon egy társkereső oldalon találtam, ahol volt egy közös beszélgetős chat rész is.


Anyu akkor kezdett el jobban barátkozni miután nyugdíjas lett. Addig a mindennapok annyira elfárasztották, hogy nem volt már rá energiája.


Bármikor bárhol találhatsz barátot. Egy nyaralás, egy tanfolyam, bármi lehet a helyszín.

2015. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!