Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is így érzi? (Lent)

Más is így érzi? (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval vannak, barátaim, akikkel nagyon jól el vagyok, de olyan, hogy Legjobb Barátnő olyan nekem nincs. Magányosnak érzem magam. Sok LB-m volt, de mindegxik lemondott rólam. Félek, hogy talán azért, mert, jól tanulok, nem káromkodok. Én nem akarok többnek tünni a koromnál. Rossz érzés ez. Persze tudom, jövőre itt a gimi, és ott lehet barátkozni, de akkor is, ez rossz igy hogy nincs LB-m. Más is van ezzel igy? Kort es nemet is irjatok.

2015. szept. 17. 18:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki, volt így az mit javasol?
2015. szept. 17. 18:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is teljesen így vagyok most, de reménykedem, hogy ha majd most iskolát váltok, jobb lesz a helyzet. :)


16/L

2015. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom hogy NKSKCS. Hanem majd amikor az élet ÚH, akkor Úgyis ML.
2015. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy legjobb barátnőd lemond rólad azért mert jól tanulsz és nem káromkodsz, akkor az soha nem is volt a barátnőd, nemhogy a legjobb...
2015. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3/4 Ne haragudj, de nem értem a röviditéseidet.
2015. szept. 17. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!