Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megvennétek neki?

Ti megvennétek neki?

Figyelt kérdés

A barátom egyik lány barátjának (aki mellesleg az exe is, de már megszoktam) szombaton lesz a szülinapja, és meghívott hozzájuk.

Mondtam a barátomnak, derítse ki, mit ajándékozzunk. A válasz kicsit meglepett.

A csaj konkrétan megnevezett egy 15 ezerbe kerülö Tommy Hilfiger illatot, hogy ö ezt kéri.

Jó, én sem terveztem elintézni egy tábla csokival, de azért a kettö közt is van valami.

Nem keresek olyan rosszul, tehát anyagilag beleférne, csak most épp az öszi ruhatár vadászó projectem közepén vagyok, és összesen 50 ezer Ft költöpénzem maradt erre a hónapra. (Valamint magamnak is kinéztem egy illatot ugyanenyiért még régebben)

A csaj férje a barátom legjobb barátja, és rengeteget segített nekünk (megjavított ezt-azt a lakásban, odaadta a "régi" kávégépüket, mert mi is venni akartunk már...), de nem fogadott el semmit cserébe, így legalább ki lennénk egyenlítve.

Ha nem ismerném a helyzetüket, én is azt mondanám, felnött nö (23), vegye meg maga. De mivel egyelöre nem dolgozik, ugye nem tudja.

A férje nagyon jól keres,alsó hangon annyit, mint mi ketten a barátommal, de gondolom, ö nemet mondott a dologra, így jöttünk a képbe mi.


Ciki lenne megkérdezni, nincs-e valami más, amire esetleg még vágyik?


21L


2015. szept. 1. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Az nekem olyan fura ajándékozás, hogy megkérdezzük, hogy mit szeretne.

Vagytok olyan jóban, hogy ismeritek és ki tudtok neki találni valamit? Ha nem, akkor meg miért vennétek neki ilyen drága ajándékot.

Egyébként meg bunkóság ilyen drágát kérni, szóval már csak ezért sem ezt venném.

2015. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a férjtől kérdezném meg, hogy nem lenne e probléma, ha megvennétek...


Mert lehet van itt más is a háttérben ami miatt a férj nem venné meg, vagy épp ő is ezt veszi...

A "gondolom" szóból az derül ki számomra, hogy nem tudod pontosan a férj álláspontját, beszélnék vele először...


22F

2015. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Drága meg nem indokolt, de mint írtad a férje elég sokat segített nektek. Szóval ha nem vennétek meg akkor lehet kirobbanna egy kis vita hogy sajnáljátok tőle stb, vagy a csaj ellenetek hangolná a férjét. Inkább vegyétek meg és áldás békesség. A barátoddal meg megbeszéled az első és utolsó ilyen volt ez.

(Bár azt nem értem hogy derítette ki barátod, és miért kérdeztétek meg mit kell venni.)

2015. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A csaj ízlése eléggé eltér az enyémtöl, és már nagyobb kollekciója van parfümökböl, így nem mertem kockáztatni. (Annyira már ismerem, hogy tudtam, parfümöt fog kérni, csak nem számítottam rá, hogy az 10 ezer felett lesz)
2015. szept. 1. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsika nem tudok elmenni a szülinapi bulira mert.....bla bla bla bla


Probléma megoldva

2015. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lany meghatarozta Tommy Hilfigert mint illatot es ez jo kiindulas ... viszont annak az ara a mennyisegetol fugg. Nem kell egybol a 15ezres kiszerelest megvenni, biztosan lehet ugyan abbol az illatbol kisebbet is beszerezni es az nem lesz olyan draga. Nezz korul a [link] oldalon ... biztos talalsz olcsobb kiszerelest. Minden illatomat toluk rendelem, megbizhato ceg.
2015. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Ázsia centerben a plázás ár töredékéért is megtalálod, és nem fogja tudni megkülönböztetni az eredetitől.
2015. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!