Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm teljesen...

A legjobb barátnőm teljesen megvátozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évek óta legjobb barátnők vagyunk, ő az egyetlen ember a világon aki mindent tud rólam.Viszont tavaly új környezetbe kerültünk mindketten, és éreztem ahogy napról-napra jobban változik a rossz irányba, amikor dumáltunk, folyton csak magáról beszélt meg a fiújáról, és a viselkedése is más lett, beképzelten és lenézően kezdett viselkedni, és már nem élveztem úgy a társaságát, mint régen.Aztán ahogy telt az idő és egyre jobban változott, egyre kevesebbet beszéltünk, találkozni már hónapok óta nem találkoztunk és volt hogy hetekig nem is írt, ha én nem kezdeményeztem.Persze vannak más barátnőim is, de azok csak felszínes barátságok, ez a lány volt az egyetlen igaz barátnőm.Amikor neki volt rossz időszaka mindem időmet azzal töltöttem hogy felvidítsam, vele legyek, emiatt sajnos hanyagoltam a többi barátságomat, most pedig, hogy nekem lenne rá szükségem, nem is érdekli és ez dühít.Elhatároztam, hogy ha nem kellek neki, akkor nem erőltetem a dolgot, nem találkozok vele, nem írok neki, vegye észre magát, erre most olyan dolgokat vágott a fejemhez hogy én változtam meg és hogy én vagyok az aki nem tesz semmit a barátságunkért.Nagyon önbizalomhiányos vagyok mostanában, és emiatt az alakítása miatt még én éreztem magam rosszul, mintha az én hibám lett volna, pedig én tényleg mindent megpróbáltam hogy mentsük a barátságunkat, őt nem érdekeltem.Most mit csináljak? Nagyon magam alatt vagyok:(

16/l



2015. aug. 29. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha te mindent megtettél, akkor ő a hülye, kukázd, hanyagold, vagy írd le neki informatív jelleggel hogy ő mennyire lef*s téged, te pedig próbálkozol. Mivel érvelt, te miért hanyagolod el őt? Hozd fel a példákat, amikor kiálltál mellette. Ha 100%-os, még a példák is mutatják hogy ő a hibás, és ő mégis érvel amellett hogy te vagy a rossz, akkor kuka az egész barátság. Vagy meggyógyítja az idő, vagy nem.
2015. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam/vagyok. A legjobb, ha hagyod tönkremenni. Felesleges így küzdeni érte. Már nem fogjátok újra megtalálni a közös pontokat.

Szép volt, jó volt, elég volt. Sajnos ez így van.

16/L

2015. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem hagyom a fenébe az egészet, ami nem megy, azt kár erőltetni.
2015. aug. 29. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért mondta,hogy te vagy a hibás,hogy érzelmileg kizökkentsen,lelkiismeret furdalásod legyen. Így újra átgondolod az egészet, aztán vhogy még is csak te kerülsz ki hibásnak.Hirtelen csak a hibáidat látod,nem azt amiket ő követett el ellened.

Így megbocsájtasz neki adsz még esélyt. Aztán pár hét,pár hónap múlva ugyan itt leszel.


Én is azt tanácsolom,hogy hagyd inkább,mert te fogsz rosszul kijönni!!


Ha keresne és kérdőre vonna megmondod azokat amiket leírtál,hogy te mellette álltál,viszont tőle ugyan ezt nem kaptad vissza.

2015. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most így belegondolva tényleg csak a saját hibáimat láttam, ezért is érezzem olyan rosszul magam miatta.Szerintem hagyom is az egészet, ebből már tényleg semmi jó nem sül ki.
2015. aug. 29. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
én pont tegnap vesztem össze legjobb bnőmmel. és még én változtam meg, és én vagyok a hülye.... -.- .olvasva a kommenteket hagyom a fenébe.
2015. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már ne találkozz vele, ha nem érdekled, szerintem.
2015. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg az lesz a legjobb.
2015. aug. 30. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!