Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt érzem kibeszéltem valakit,...

Azt érzem kibeszéltem valakit, aki nagyon fontos nekem, viszont nem egy ismeretlennek, hanem egy barátnak. Szörnyen érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm, akit nagyon szeretek. Betegség miatt kiesett a suliból és egyik nap nem voltam a toppon és egy jó barátnőmmel elmentünk sétálni. Na igen, de sajnos minden fájó dolgom kibukott belőlem ami szívemet nyomta, hisz senki sem tökéletes így elmeséltem mi fájt nagyon,amit tőle nem vártam volna mennyire megváltozott, mennyire eltávolodott mások felé, mennyire megbántott néha.Ezek baromira fájnak, mégis én érzem magam szarul,hisz lekiismeretes vagyok. Lehet velem van a baj.

Bizalmas baráttal beszéltem meg, esély nincs,hogy vissza hallja, csak már nem bírtam könnyekkel. Ha elveszteném, abba pedig belepusztulnék.



2015. márc. 5. 03:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez gerinctelen dolog, te ott tipródsz a sok bajoddal vele kapcsolatban, de nem lenne gerinced elé állni és megbeszélni vele. Inkább emiatt érezd rosszul magad, ha már választani lehet.
2015. márc. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!