Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek rossz, hogy ilyen...

Szerintetek rossz, hogy ilyen vagy?

Figyelt kérdés

Elég hosszú lesz ezért előre elnézést kérek.

Igazából nem nagyon vannak már barátaim. Minden úgy kezdödött hogy a legjobb barátnőm elárult. Azóta nehezen bizok meg másokban. Igazából mindig is más voltam mint a többiek, nehezen barátkoztam mindig a saját álomvilágomban éltem. Ne szeretek bulizni, inni mint a korombeli fiúk/lányok szerintem szánalmas ammit ők csinálnak. De persze nem itélem el őket az ő életük. Inkább olvasok vagy az állataimmal vagyok, ha választhatok inkább az állatokat mint az embereket. Most vagyok elsős a gimibe sok osztálytársam mondja, hogy jaj milyen vagyok hogy nem iszok meg nem járok bulizni. Szerintük ezért nincsenek barátaim, de ha ez az ára hogy barátaim legyenek akkor inkább nincs rájuk szükségem. Ne azért szeressenek mert megjátszom magam, hanem olyannak amilyen vagyok.:) Az egyetlen igazi barátom sajnos elköltözött, de vele szerencsére minden nap beszélek. Kérlek ne irjatok bunko kommenteket és mielött irná valaki nem nem vagyok szomorú meg semmi szeretem az életem a testvérem és a családom szerencsére mindig velem van.:) Szerintetek is gáz hogy ilyen vagyok? 16/L



2015. márc. 1. 19:33
 1/10 A kérdező kommentje:

Elnézés komolyan én vagyok csak ilyen béna hogy elirom a címet. Nagyon sajnálom.:)

Szerintetek rossz, hogy ilyen vagyok?** A hibákért elnézést!.:)

2015. márc. 1. 19:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem is volt hosszú... Sok ilyen kérdést kiírnak a tinilányok ebben a témakörben. Szerinted gáz, hogy az önpusztítás helyett a szabadidődet az önfejlesztésre folytatod? Persze az attól függ, hogy milyen könyveket olvasol. Mi iránt érdeklődsz? :)
2015. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem gaz tavaly en is ilyen voltam nagyjabol.. majd idovel valtozik, vagy nem de az se baj:)) ha igy erzed jol magad akkor ne foglalkozz masok velemenyevel:)
2015. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne rossz? Miért lenne baj hogy olyan vagy amilyen. A "barataiddal" nem az a baj hogy elarulnak hanem hogy nem a barataid. Igyekezz jobban valasztani
2015. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem egyáltalán nem gáz, én is hasonló vagyok :) 15L
2015. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én meg már azt hittem, hogy egyedül én vagyok ilyen..:D 16L
2015. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amíg nem a "Hogy csináljunk pokolgépet" című könyvet olvasod nincs baj :D
2015. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-össel és 6-ossal egy korcsoport is vagytok, levelezzetek, ismerjétek meg egymást, még lehet, h ti is jó barinők lesztek. :) Jaj, ha én itt vagyok, akkor mindig csak jó tanácsokat adok. :)
2015. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Hát igen a lány aki becsapott 9 éve volt a barátnőm igazából ez fájt.:) De már nem érdekel, továbbléptem.:) Hát könyvekbe az olyanokat szeretem mint a Five, Útvesztő..stb:) Amugy ha irtok üzibe szivesen beszélgetnék veletek:) És köszönöm a válaszokat megkönnyebbültem, hogy nem csak én vagyok ilyen.:)
2015. márc. 1. 20:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Uhhh, detto ez van velem is...

Egyszer becsapott a baratom, azota tavolsagtartobb vagyok. :/ 13/f

2015. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!