Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régen sok barátom volt, mára...

Régen sok barátom volt, mára már egy sincs, olyan mintha mára már elfelejtettek volna . Nem keres senki nem ír rám, nem hívnak . Ha én próbálkoztam inkább "leráznak" . Új társaságot nem tudom hol keressek . :/ ( ( (?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkák az örökké tartó barátságok, mindannyian változunk, ezáltal hol jönnek, hol pedig eltűnnek mellőlünk az emberek.


Most jelenleg én is ebben a helyzetben vagyok amiben te is, de nem is bánom. Aki igazi barát, az nem ráz le, nem hagy el, se semmi, aki meg nem igazi barát, azért nem is kár ha eltűnik. Én személy szerint inkább vagyok egyedül, vagy 1-2 barát társaságában, minthogy legyen mellettem 100 érdek barát...

2015. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazat adok neked és egyet értek !
2015. febr. 10. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Honnan írsz?
2015. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!