Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy álljak bosszút a barátomon?

Hogy álljak bosszút a barátomon?

Figyelt kérdés
Nem egy rövid történet.Úgy 10 éve kezdődött,mikor összehaverkodtunk.Először csak úgy haverilag ugrattuk egymást,majd egyre durvábban.Pizzát rendeltünk egymás házához,kikentük egymást részegen,fenyegető e-mail-eket küldtünk a másiknak név nélkül,meg ilyesmik.Úgy fél éve kb. egy átmulatott este után arra ébredtem,hogy egy szép méretes pénisz van a nyakam hátsó részére tetoválva.Ezt azzal bosszúltam meg,hogy kopaszra nyírtam haverom,mikor részeg volt (elég hosszú haja volt,eléggé ki is borult).Amit ezután művelt,azzal viszont túltett mindenen.Decemberben ünnepeltem a szülinapom,ami után arra ébredtem,hogy körül vagyok metélve (!),amit szintén haverom intézett el,ugyanis annyira kiütöttem magam,hogy simán belementem.Ezek után tényleg valami nagyon komoly bosszúra lenne szükség.Felmerült bennem,hogy én is intézek neki egy körülmetélést,de az úgy nem lenne az igazi,ahogy a tetoválás sem,hisz ezek már el lettek lőve.Ti hogy bosszulnátok meg ezt? Ami még felmerült bennem,hogy szép fokozatosan,minden ivászat alkalmával női hormonokat adunk be neki,azért az sem lenne egy utolsó megoldás.De érdekelne a ti véleményetek is.

2015. jan. 12. 21:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A hormonkezelés amúgy milyen ötlet? Mennyi idő után venné észre magán a jeleit? (Csak mert azután szerintem észhez térne ő is)
2015. jan. 12. 22:25
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

Óriási nagy kamu, de legalább vicces lenne...

Legközelebb kicsit kreatívabban!

2015. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
ja elég béna vicc volt
2015. jan. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
89%
ha nem lenne kamu a kérdés akkor az ajánlanám operáltasd nővé :D az a tuti...vagy análisan helyezz fel neki valamit amit csak a sürgősségi tud eltávolítani, de olyan pl, hogy lógjon ki valami elég méretes dolog belőle, hogy ciki is legyen az út :D
2015. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!