Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy segitesek a baratomon?

Hogy segitesek a baratomon?

Figyelt kérdés

elore bocsi a helyesirasert!

Na szoval en ma reggel elaludtam igy hat apu felvitt kocsival.Elso orank tesi volt.Szep nyugisan oltozok mikor belep az ajton az osztalytarsam (lany)kozben sir.nem ertettem h miert ezert megkerdeztem es nagy nehezen elmondta :"anyukam egesz nap veszekszik velem es mar azert is kiabal mert nem rendesen kotom be cipom es mikor visszabeszelek neki akkor meg felpofoz" nem annyira reszletes de a java benne van.

en mondtam neki h ne figyeljwn az annyara meg ilyesmik .

lecci segitsetek a baratomnak koszi elore is valaszt.lehet priviben is irni


2014. nov. 13. 22:59
 1/6 A kérdező kommentje:
jah es mind a ketten 12/l
2014. nov. 13. 22:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Két megoldás van.


Az első a jobbik:


Kérjetek meg valami helyi vagány csávót hogy a sötétbe kapja el a barátnőd anyukáját és verje félholtra.


Szakadjon szét a szája, törjön el az orra és a törött lábát húzza maga után a büdös tetű nyomorék.


És akkor nagyon finom voltam ahhoz képest amekkora kárt okoz ő a saját lányában.

Mert én csak egy szimpla verésről beszélek ő viszont egész életére tönkre teszi azt a szegény kislányt.Felnőttként tele lesz gátlásokkal, félelmekkel amikkel nagyon nehéz sikeres boldog életet élni.


A második út a hivatalos út:


Az iskolában kell beszélni az igazgatóval, ki kell hívni a rendőrséget hogy a kislány nem mer egyedül haza menni.

Nem tudom pontosan hogy zajlanak ezek a gyámügyi eljárások de én kezdeményezném új szülők keresését és véglegesen beintenék a boszorkánynak hogy egyedül dögöljön meg ott ahol van.


Aki azt hiszi hogy akár egy szót is viccből vagy vagánykodásból írtam az téved.


Amit ez az anyuka csinál az az igazi gyilkosság, amit büntetlenül megúszhat.

2014. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de o mondta h szereti az anyjat meg ilyenek de ezet nem akarok a gyamugyhoz fordulni
2014. nov. 13. 23:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha van egy fiú meg egy lány akik szeretik egymást és a fiú állandóan összeveri a lányt akkor mi lesz ?


Mit kezd akkor a lány a szeretetével ?


Semmit. Véget kell vetni a kapcsolatnak.


Ha ezt nem akarja a barátnőd akkor addig kell tűrnie a dolgot amíg felnő és valahogy el nem menekül otthonról.


Én a drasztikus és végleges megoldások híve vagyok.


Egyszerűen azért mert máshogy nem lehet elintézni a dolgokat.


És én ennek a tanúja voltam, amikor sulis voltam az én osztálytársnőmmel történt ez. A szülei keményen verték,a rendőrségi napi szinten járkált hozzájuk. Aztán kerestek neki új szülőket. Hamar találtak is neki új családot és azóta boldog. A tévében is benne volt. Nem kis ügy volt belőle.


Ha a barátnőd egyedül nem képes megvívni ezt a csatát. Most még nem.

2014. nov. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondat még egyszer:


A barátnőd nem képes megvívni ezt a csatát egyedül mert még kicsi hozzá.


Az anyja fizikai és lelki fölényben van.

2014. nov. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát szegény Lány Nagyon megjarta mert nagyon hazudos lett meg mindenkit kibeszélo stílusa lett, szegény minden nap sirt az iskolában még a tanárok is egy egész órát azzal töltöttek h megbeszéljék az osztállyal h mégis mi okozza ezt. Ha akarjátok elmondom priviben így nyilvánosan nem akarom nehogy valami gond legyen belőle irjatok priviben ha érdekel
2015. jún. 20. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!