Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Attól eltávolodhat két barátnő...

Attól eltávolodhat két barátnő, hogy az egyiknek gyereke lesz?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm,ő 21 éves én meg 22.


Ő sokkal érettebb a koránál.Elég sok mindenben különbözünk,még is nagyon jó barátságban vagyunk.Ő már rég szeretne gyereket.Már egy ideje a párjánál lakik,most úgy nézz ki,hogy terhes,persze 100%-ig pár hét múlva tudja megmondani az orvos.Csak elgondolkodtam,hogy ha gyereke lesz,akkor mennyire megfog változni minden.

Persze örülni fogok neki!!

Meg lehet önzően fog hatni amiket írok.

Csak nyilván a baba fogja lefoglalni minden percét.Közös progik ezáltal ugrani fognak,nekem pedig nagyon fontos,hogy vele lehessek időnként,ellegyünk.Nehéz időszakban vagyok most.

Én még eléggé bulizós vagyok,nincs párkapcsolatom,egyenlőre karriert építek,szüleimmel élek.

Gyereket meg 30 éves korom körül szeretnék.

Nekem ez olyan korai,hogy 21 éves és majd csak a gyerek,háztartás lesz a célja.

Tudom mások vagyunk.

De szerintem most kéne igazán élnie,tanulnia,karriert építeni aztán amikor minden oké akkor gyereket vállalni.

Nekem így a logikus.


Persze nagyon örülök is neki ha lesz.Csak én vhogy sose tudtam a fiatal anyukákat kezelni. Vhogy nekik minden a babáról szól(természetesen),nekem egy idő után már unalmas,mert engem még nem érint,nem érdekel annyira.


Persze én nem szeretnék tőle ez miatt eltávolodni!!! Meg mellette leszek,segítek neki amiben csak tudok!!! De mégis van bennem egy érzés,hogy ez nagyon megbélyegezné a barátságunkat.Mivel így is eléggé különbözünk és neki meg teljesen más irányt fog venni az élete.


Egyenlőre ez még csak elméleti,mert biztosra pár hét múlva tudjuk meg,lesz baba vagy sem.


Csak tanácstalan vagyok,sose voltam ilyenben :/

Talán egy csepp önzőség is ennek tudható be,hogy nem tudom,hogy kéne ezt kezelni :/


Bármilyen tanácsot szívesen fogadok!


2014. nov. 28. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fog változni az érdeklődési körötök.

A te életed a bulizás, pasizás, párkeresés lesz, az övé pedig a baba.

Ettől még szerintem jó viszonyt tudtok ápolni!

Ha pedig ő "kiesik" ebből a körből, akkor találni fogsz más barátnőket, barátokat.

Hozzá meg elmehetsz babázni. :)

(Egyik barátnőm, akinek nem rég született babája, vele eléggé más életszakaszban járunk - neki van férje, munkája, sulit rég befejezte és már babája is született; én ezeken még csak dolgozom - így kevesebb a közös téma, de azért még barátnők maradtunk meg lettek új barátaink is.)

2014. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem ő az egyetlen egy barátnőm.


Nincsenek barátaim sajnos,nem rég fejeztem be a sulit,de ott csak felszínes barátaim voltak.Munkahelyen ismertem meg őt.


Lehet másabb lenne ha nekem is több barátom lenne,nem csak ő egyedül.


Azt nem mondom,hogy megszakítjuk a kapcsolatot,azt tuti nem,csak ez a szoros barátság fog szerintem nagyon meglazulni.Én azt nem szeretném:/

De nem fogok tudni mit tenni.

2014. nov. 28. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy baratnom, eleg kozel alltunk egymashoz, de amiota megtudta hogy terhes, szoba se all velem. Ami tortenik az eleteben, azt is Facebookon tudom meg, mert egy annyit nem mond hogy "Biza, elsz meg?". A babaja 3 honapja szuletett meg.


Nem akarok altalanositani, nem mindenkinel megy igy a dolog, de nalam ez tortent.

2014. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálunk azért ennyire durva nem lenne a szitu,az biztos.

Keresztanyának is akar engem,volt erről is szó.


Csak most amennyire szoros a barátság,tuti lazulna egy kicsit,de csak is a más érdeklődési kör miatt,én még a vadóc,bulizós,párkeresős,szabad életemet élném ő meg megállapodott,párja van,gyereke,saját otthon..


Kicsit véglet.

Mondjuk lehet aztán pont ezért fogunk kitartani egymás mellett,mert kb mindenben végletek vagyunk. Külsőre és belsőre,gondolkozásilag meg úgy tényleg mindenben.Nem is tudom miért vagyunk barátnők :D Viszont azt tudom,hogy ha baj van én is ő is ott van, lelkileg,anyagilag mindenhogy támogatjuk a másikat,ha kell.Szórakozni is egymás nélkül nem megyünk,csak egymás társaságában érezzük jól magunkat.


Mondjuk nekem egy barátságban azért fontos,hogy legyenek közös programok,szórakozások is.

Mert sok olyan barátnőm volt akikkel azért távolodtam el,mert keveset találkoztam velük,meg semmi közös program nem volt,csak annyi,hogy egymáshoz mentünk elpanaszoltuk a dolgokat,beszéltünk pár órát és hellószia volt. Úgymond ellaposodott :/


Régebben annyira más volt barátnőmmel minden amikor otthon lakott,minden nap taliztunk, 2 hetente a helyi discoba elmentünk össze kapartuk a belépőre a pénzt,előtte pedig azt ittuk ami náluk vagy nálunk volt.

Én azt az időszakot visszahoznám,de akkor ő nem volt annyira boldog bizonyos okokból kifolyólag,én segítettem át sok mindenen akkor.

2014. nov. 28. 22:04
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnálom,hogy veled ez történt :(
2014. nov. 28. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!