Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek barátnő az ilyen?

Szerintetek barátnő az ilyen?

Figyelt kérdés

Kételyeim támadtak,az egyik barátnőmmel kapcsolatban .

18 éves lányok vagyunk mindketten.

Még általános suliban jó barátnők lettünk,aztán gimiben kicsit ez elhalványult,majd a gimi után..most nyáron újból többet találkoztunk,beszélgettünk .


Amióta suli van , azóta alig ér rá találkozni.... Van egy barátja ,akiről ha beszél,akkor általában azt,h keveset látja ,nincs ideje találkozni vele.

Én egyetemre járok, sokat tanulok,mondhatni nincs sok szabadidőm,de a barátaimra mindig volt és lesz is...Ő is odafigyel a tanulásra,de nem egy nagyon nehéz suliba jár ,nem veszi el minden idejét neki sem.

Mégis az van,h havi 2 szer találkozunk kb.... mindig felváltva hívjuk egymást,ill csak fb-n írunk,h találkozhatnánk.

Legutóbb én hívtam ,és mikor találkoztunk minden oké volt, szeretünk elhülyülni ,dumálni....aztán most rá 3 hétre írt ,h vagyok, találkozhatnánk.... írtam neki,hogy jó,találkozzunk,mikor.. Ő azt írta,hogy jövőhéten vmikor.


Nem tudom elképzelni,h a héten még ne lenne rám egy szabad órája .... még ha a barátjával is van. Rosszul esik,h szinte hetekkel előtte időpontot kell kérni tőle,h ráérjen. És mégis mikor találkozunk,azt érezteti velem,h barátnők vagyunk.

Egy jó szándékú lányról van szó,ezért nem is értem...

Hogyan mondjam ezt neki,h ne legyen vége a barátságnak?


2014. nov. 27. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Most azzal mi a gond, hogy két vagy három hetente találkoztok? Sok barátnőmmel vagyok így, másokkal még ennél is kevesebbet találkozom. Szerintem ez így teljesen normális.
2014. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Üdv a felnőttek világában, ahol lehetetlen időpontot egyeztetni.

Nem lóghattok mindig egymás nyakán, ha pedig továbbra is barátként kezel és keresi a társaságod akkor nem értem a problémád.

Az egyetem ezt hozza magával, van, hogy azt a barátnőmet nem látom egy hétig aki egy szakra jár velem.

2014. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én ezt mind értem ,és nem vagyok az a pióca típus.

Őt én a legjobb barátnőmnek tartottam,és még sincs velem,ha vmi rossz dolog történik ...de ha jó,akkor sem.

És ő nem egyetemre jár, egy szakközépbe, ott is kell nyilván tanulni,de mindig meséli,h milyen könnyűnek találja .

2014. nov. 27. 23:56
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem kéne a legrosszabbra gondolni. :) Igen, tényleg felmerülhet benned a kétség, hogy történt-e valami. De neki most három felé is kell koncentrálnia: Rád, a barátjára, és a sulira is. De ezt a dolgot mindenképpen meg kéne beszélnetek. Amikor legközelebb találkoztok, akkor pont alkalmas lesz.
2014. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor ált. iskolába jártatok napi szinten találkoztatok, mikor másik középsuliba kerültetek, kicsit ritkultak a találkozók, ez teljesen normális dolog, most a felsőoktatásban vagytok, ami egyrészt több elfoglaltsággal jár, másrészt feltehetően pasiztok, buliztok, ismerkedtek. Ezek különböző életszakaszok és nem érdemes elvárnod, hogy a kapcsolatok ne változzanak ennek megfelelően, ha majd dolgozni fogtok és gyerekeitek lesznek, a havi egy találkát is nehéz lesz kiszorítani, de ki lehet, és ez a lényeg. Gond itt akkor lenne, ha pl. csak te keresnéd őt, mert az tényleg azt jelentené, hogy nem érdekled. De ez a kétheti találkozó teljesen rendben van, te is barátkozz másokkal is, a barátnőd is ezt teszi nyilván, ettől még nem kell, hogy a ti barátságotok tönkremenjen.
2014. nov. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!