Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Éreztétek már azt hogy egy...

Éreztétek már azt hogy egy igaz barátotok sincs?

Figyelt kérdés

Együtt jártam suliba pár jó sráccal meg csajjal, minden ok volt, jól éreztük magunkat, jól szórakoztunk, barátok voltunk, nem volt facebookon se, az ő kedvükért csináltam hogy tudjuk tartani a kapcsolatot.

Írtam nekik mindig, suli után is, de ha én nem kérdezem mi van rám se sz@rnak hónapokig, vagy ha kitalálok valami programot akkor csak a kifogás van, aztán meg látom a nagy pózolós képeket másokkal.

Minden nagyképűség nélkül, mindig próbálok megfelelni, számíthatnak rám meg minden...erre tessék,le is töröltem magam arról a hitvány oldalról.

Tök egyedül érzem magam.

Manapság nem divat az igaz barátság?

Voltatok már ilyesmi helyzetben, illetve ti hogyan barátkoztok?

Köszi szépen.

20 F



2014. szept. 29. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
"...jól éreztük magunkat, jól szórakoztunk, barátok voltunk..." csak te gondoltad, hogy barátok voltatok. Nem, ez csak haverság volt. Az embernek nagyon kevés igazi barátja van az élete folyamán és azok is változhatnak, azaz a barátság nem tart örökké. Bízz magadban, akkor ne érzed, hogy feltétlenül "barátokra" van szükség. Persze az jól jön, ha az embernek kapcsolatokra van szüksége (pl. álláskeresésnél), de ne képzelj bele semmi mélyebbet a különböző emberi kapcsolatokba, mert általában sekélyesek.
2014. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Részben egyetértek az elsővel, tényleg csak haverság volt, és tényleg változnak az emberi kapcsolatok, nem minden barátság tart örökké. De vannak megbízható, rendes barátaim, akikre számíthatok, még ha nem is sok. Nem szabad túl negatívan állni a dolgokhoz, létezhet igaz barátság, csak sajnos ritka. Több barátom is otthagyott az évek folyamán, mondván hogy rám untak... Előfordul sajnos.

Ha nagyon egyedül vagy, és akarsz beszélgetni, nekem írhatsz, kérdező!

21/L

2014. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
soha nem volt barátom, szóval nem tudom milyen az igaz barát.
2014. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyakran érzek igy én is. Épp mostanság döbbentem rá, hogy kvázi nincsen egy barátom sem. Nehéz ezt igy kimondani. De a középiskolának vége, az ottani jó barátokból már csak emélk maradt, semmi más. Én próbálom őket keresni, de nekik meg van az új társaságuk, szerelmük s nincsen szükségük rám. Mert tudod, a legtöbb ember csak akkor szól a barátjához, ha szüksége van rá. Egy másik, sulin kívüp megismert, igazán jo barátom a csaja hatására távolodik el tőlem, mert neki zavaró, hogy a barátja mással is beszélget mélyebb dolgokrol. S a barátom persze a zsarnokoskodó szerelmének akar megfelelni. Kvázi ő sem igazi barát.

Sok-sok csalódás ért már tehát. Pedig én mindig, mindenkinek ott vagyok - néha a saját érdekeimet is feladva. Mégis, kegyetlenül egyedül vagyok. De az a fura, hogy már nem visel meg annyira. És tényleg, ez nem önámítás.. Meg vagyok így, különböző dolgokba menekülök (tanulás, nyelvek, utazás, sport, filmek, könyvek, s persze családtagok). Jövőre egyetem, tán ott majd megtörik a jég. Ha akkor nem, akkor majd megtörik később.

Senkinek se engedd, hogy megöje benned a reményt! Ha jó ember vagy - márpedig annak tűnsz- akkor úgyis visszatérnek hozzad az igazi barátok. Ha pedig nem térnek vissza, akkor ne is törődj velük. Adtak par szép emléket, ezek tegyenek boldggá, de gondolj arra hogy mások adnak majd ennél sokkal szebbeket is..


Ha esetleg szeretnél még valamit kérdezni, nyugodtan írj üzenetet.



22 f

2014. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nekem most van ilyen...A barátnőm teljesen furán viselkedik egy másik barátom pedig nagyon bunkó mostanában..Szóval lelkileg elég szétestem:((

megértelek..Én is sok mindenkiben csalódtam..ha akarsz írj nyugodtan.Jólesett nekem is elmondani mert erről másnak nem nagyon tudok beszélni...Nagyon remélem hogy találsz majd új barátokat!!

2014. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!