Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyre magányosabbnak érzem...

Egyre magányosabbnak érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, azok akiket a legjobb barátaimnak tartottam, egyre inkább eltávolodnának. Másokat hívnak el ide-oda, másokkal mászkálnak, viccelődnek, mással beszélik meg a dolgaikat. Ha valami történik a környezetünkben, mással sugdolózva megbeszélik, ha valamit szerveznek, engem mintha kifelejtenének. Én meg mintha csak egy pótlék lennék, akivel lehet beszélgetni ha nincs más.


De lehet, hogy csak beképzelem magamnak, és semmi se változott. Mégis egyre vacakabbul érzem magam.



2014. szept. 11. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hanyagold őket, ismerkedj, beszélgess másokkal. Ha hiányzol nekik majd keresnek, ha nem akkor meg ennyit értek...

Meg is kérdezhetnél valakit akivel közelebb állt(at)ok egymáshoz és nem sértődős hogy nem lehet hogy haragszanak-e rád valamiért.

Ha más helyre jártok suliba vagy dolgozni vagy más évfolyamba, osztályba akkor ez általában így van, nem mindenki hűséges barát.

Az is lehet hogy az utóbbi időben megváltoztál amit te nem vettél észre, pl. kevesebbet beszélsz, komorabb vagy vagy ilyesmi. Ilyenkor aki nem figyel rád eléggé és nem érdeklődik az azt hiheti hogy csak nem akarsz velük beszélni, nem érdekled őket.

2014. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mások meg engem utálnak, vagyis mások sosem haverkodnának velem, csak ők.


Persze, mint mondtam, lehet csak beképzelem, lehet én változtam...

2014. szept. 11. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy te változtál volna...az ilyet megérzi az ember. Ahogy az első írta, kérdezd meg valamelyiket, hogy haragszanak-e rád, vagy valami...
2014. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barátok jönnek, barátok mennek, az ellenségeid száma meg egyre csak nő... :D


Tojd le, ez ilyen. Valami elmúlt, ami miatt érdekelted őket, és az azért múlt el, mert neked már semmit nem ért. Jönnek majd új emberek. Mindig jönnek. Aki elment, az oda való, ahova ment.

2014. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!