Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha a legjobb...

Mit tegyek, ha a legjobb barátom (fiú) rám se bagózik? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés
Egész pici korom óta ismerjük egymást, nagyon jó kapcsolatot ápoltunk egészen a mai nyárig. Én külföldre mentem dolgozni, ő pedig sokat edzet és alapozáson volt, és nem valami sokat beszéltünk. Nem beszél hozzám, hiába kérdezem, hogy mi a baja, de a válasza semmi, a telefont ha hívom hagyja csörögni, fész üziket megnézi, de nem válaszol.
2014. szept. 2. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is többször történt ilyen. Általában egy ideig próbálkoztam, aztán nem kerestem többet az illetőt. Volt, aki "észbe kapott", és elkezdett keresni, olyankor én is újra kerestem, volt, aki teljesen eltűnt...


Csak most, legutóbb, egy különlegesen jó barátom esetében említettem meg, hogy nem jó ez így, gondoltam, megbeszélhetjük, talán számít, de persze nem. Ha valaki egy idő után már nem érzi szükségét, hogy számon tartsa a másikat, akkor ez van, el kell fogadni.

2014. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbálj úgy ráírni hogy olyat irj hogy ha nem ir vissza furdalja a lelkiismerete,eleg gyerekes de nalam beszokott vallni.Esetleg nem tudsz talalkozni vele szemelyesen?
2014. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden nap találkozok vele mert már 10 éve osztálytársak vagyunk
2014. szept. 3. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!