Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Annyira rosszul...

Mit csináljak? Annyira rosszul esik tőle.

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki egyben a legjobb barátnőm is. Második óta vagyunk legjobb barátnők, de tavaly év elejekor jött egy új osztálytárs és jó barátok lettünk így hárman, de úgy érzem, hogy harmadik kerék vagyok. Mindig együtt vannak suliban is, otthon is, (a szomszédos településben laknak mindketten, egymástól messze) kb. minden második nap találkoznak egymásnál, engem le se szarnak (ne haragudjatok a csúnya szóért) és ha mondom nekik, hogy rosszul esik, amit csinálnak, akkor én leszek a rossz, hogy miért sértődök meg ezen. Légyszíves segítsetek nekem, mert nagyon szomorú vagyok miattuk. Köszönöm, ha szántok rám időt. 12/L

2014. szept. 2. 17:02
 1/3 anonim válasza:
100%
Ha már beszéltél velük és mégis ezt mondják, nem biztos, h ők megfelelő barátnők számodra. Megpróbálhatod esetleg, h összehívod őket egy úgymond utolsó nagy beszélgetésre, ahol ultimátumot adsz nekik. Egyébként nyiss új emberek felé, vagy hagyd, h Téged keressen, aki szeretne Veled barátkozni. Az ilyen felszínes hölgyeményeket pedig inkább hanyagold!
2014. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a gyors választ!
2014. szept. 2. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak új barátnőt ahogy az előző is mondja! :)
2014. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!