Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetek, ha a legeslegjobb...

Mit tehetek, ha a legeslegjobb barátnőm, akit nagyon szeretek, egy ordas lotyóvá fejlődött?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon nem ilyen volt...aztán a hormonok elkezdtek kegyesebbek lenni vele az elmúlt 2-3 évben, és az új sulijában összebarátkozott a menő lányokkal.

Ezzel semmi baj, az alkohol- és egyéb könnyűdroghasználatban ugyanott tartunk, de ő a fiúkat is kiélvezi, elég gyakran másokat.

Nem vagyok irigy, mert ha neki jó, hát csinálja, nem ítélem le, mert már 10 éve barátok vagyunk.

Csak már kezdi észrevenni, hogy ez így nem jó, és a családja is aggódik, mert nem oszt meg velük semmit, de szomorú, a bátyjai engem keresnek meg, hogy mi a baja.

Már mondtam neki többször, hogy nem kellene több olyanba belemennie, mint eddig, mert ez lehet hogy pár hétig mókás, aztán csak szenved, hogy pletykálnak róla és kihasználva érzi magát, de nem áll le. Vagy nem tud, nem tudom.

A szülei elég szigorúak, vele, de többnyire elengedik, ha én is vele megyek.

Nem tudom, hogy segíthetnék neki.

16L (a barátnőm 17)



2014. aug. 26. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Törődj bele, hogy egy rib*anc lett a barátnődből..én fiú vagyok, hasonló mint te, hogy néha bulizgatok, iszok de nem élek ilyen nemi életet. És tavaly volt egy lány osztálytársam, akivel jóban vagyok amúgy elég sokat hülyéskedünk, beszélgetünk, találkozunk de ő elég durva nemi életet él 16 évesen..sajnálom valamennyire, de nem tudok segíteni rajta..ez van:\
2014. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!