Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szegeden Pizzafutár, Pizzatoro...

Szegeden Pizzafutár, Pizzatorony, Pizzaguru vagy Happy Hot? Melyik a legeslegjobb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 06:00
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

márminthogy neked melyik a legjobb,melyik fog legjobban ízleni ?

-ezt mi nem tudhatjuk,ugyanis mindenkinek más az izlése

2014. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Próbáltam mindegyiket, nekem a Torony és a Futaár vált be. Próbáld ki a Toronyból Domi kedvencét. Nekem nagy kedvencem, persze nem biztos, hogy neked is ízleni fog. Egy próbát megér.
2014. júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is torony, ha meg kevesebb pénzem volt, akkor meg futártól rendeltem, az sem rossz :)
2014. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, te gyökér, nem az volt a kérdés... ha válaszolni nem tudsz, akkor takarodj. A többieknek köszönöm! :))
2014. júl. 12. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pizzatorony, egyértelmű! :)

Az egyik legjobb pizzájuk van amit valaha ettem, totál megéri az árát.

A pizzaguru viszont szerintem kifejezetten rossz. Vékony a tészta, kevés a feltét, és ahhoz képest szerintem drága.

2014. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Torony, futár felváltva. Mindkettő jó, csak kicsit más az ízvilág. Happy hot is jó, akciók miatt sokat rendeltem onnan is. Illetve amit még szeretek az a Don quijote. TIK-től nem messze van.
2014. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Pizzatorony! Finom, bőséges feltét, nagy választék. Hű de megenném most... :))
2014. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!