Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ebbe a szituban én...

Most ebbe a szituban én voltam a rossz?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm sokszor rám bíz olyat amit ő is megtudna csinálni.És van amikor én ezt vissza utasítom,mert úgy gondolom ő is megtudja csinálni.Legalábbis magamból kiindulva,amíg vmit egyedül megtudok oldani,nem kérem másnak a segítségét.


Mai szitu,hogy ír nekem hívjam fel(nincs a telóján pénz)

Felhívom,erre mondja hívjam fel X-et,hogy holnap mikor megy értük.Mondtam neki,hogy írj neki viberen vagy a barátja telefonjáról hívja fel X-et. Mondtam,hogy nem szeretek postás lenni,mert csak kavar lesz. Hiszen ha X-et fel hívom,fel kell hívnom barátnőm családját is,majd újra barátnőmet és az ő családja bonyolult eset.Ezért nem akartam kavarodást.Ezért is mondtam,hogy írjon neki.Barátnőm nem válaszol ha írok,a telefonba is úgy köszönt el,hogy lekezelően mondta "kössz a semmit"


Barátnőm nem szereti ha ilyen apróságokat vissza mondok,csak hát elegem van,hogy olyan dolgot amit ő is megtud oldani,azt rám bízza.Ha nem lett volna vele a barátja aki azt mondom jó felhívom,mert ő nem tud telefonálni.De a barátjával volt.


Most megint én leszek a rossz barátnő,hogy semmit nem teszek meg a barátságért.Nem tudom mit írhatnék barátnőmnek,hogy az én szemszögemet is lássa meg.

Vagy valóban én voltam a rossz?


2014. aug. 9. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenebe, ez nem baratno.
2014. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasznált végig,meg elnyomta a te személyiségedet.Az ilyen nem barátnő,hanem vérszívó!Nekem is volt ilyen,minden önbizalmamat elvette,és én is úgy csináltam,mint te.Aztán rájöttem,hogy kihasznált,nevettem egyet,és minden kapcsolatot megszakítottam vele.Soha többet ilyet nem engedek embernek.
2014. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kihasznál. Nagyon kihasznál. Voltam már hasonló helyzetben, mindig, mindenben nekem kellett segítenem, mindig én csináltam meg helyette mindent, stb. Nem azt mondom, hogy ne barátkozz vele többet, ezt te döntöd el. Viszont azt mond meg neki, hogy ne mindenben rád támaszkodjon, álljon a saját lábára. Te pedig ne félj visszautasítani, nem vagy köteles mindig segíteni neki (néha azért segíthetsz, hisz barátok vagytok, de ne mindig).
2014. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Érdekes mód megtudta oldani a dolgot,mert én X-et nem hívtam fel.

Tegnap is jól beolvastam neki egy másik dologgal kapcsolatban :D

Most már elég sokat tűrtem neki.Ha vmit úgy érzem meg tud egyedül oldani,vagy vmihez nem lesz kedvem vissza utasítom.

Meg fogok változni!!


Sokat tett értem,én is érte jóban rosszban mindig együtt vagyunk.Szóval ő az az ember akire bármikor számíthatok.Minden téren.

Szeretem is ezt a bolond lányt.Ilyen bnőm sem volt még.

Mindig segít az élettel kapcsolatban.Lehet ez is egy fajta lecke számomra,hogy tanuljak meg vissza utasítani dolgokat,mert nekem lesz kellemetlen ha elvállalom.

2014. aug. 10. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!