Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Szerintetek...

Mit tegyek? Szerintetek beszéljek vele vagy többet ne is keressem?

Figyelt kérdés

sziasztok nem tudom mit megyek. van egy mondjuk azt hogy legjobb fiú barátom akivel nagyon jóba vagyunk, de mostanába

nem beszélünk olyan sokat. vagyis régebben folyamatosan beszéltünk meg minden.azóta vagy egy 3 hét eltelt és már szinte egy sziát sem mondunk egymásnak és szinte mér csak akkor beszélünk ha valami háziban kell neki segíteni vagy ha valamit közösen kell csinálni. és az a baj hogy én nem akarok folyton rajta lógni mert akkor lehet azt hiszi hogy szerelmes vagyok belé meg ilyesmi,meg még azért sem akarok én menni mindig hozzá mert vannak nagy kavaró gépek az osztályba és akkor már ők ezt is kiforgatják.


2014. máj. 10. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne keresd többé.
2014. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát köszi tényleg lehet ezt kellene tennem de még várom a válaszokat
2014. máj. 10. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!