Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy haveron elmondta, hogy ki...

Egy haveron elmondta, hogy ki tetszik neki. Szeretnék vele egy kicsit trollkodni (nem bántóan, csakhogy egy kicsit kínosan érezze magát). Hogyan tegyem? 13/L. A haverom 13/F

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked tetszik a srác? Ha nem, akkor inkább ne b*sztasd.
2014. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát egy kicsit tetszik, régebben odáig voltam érte. Most pedig azt mondogatja, hogy "szeret". De csak hülyít tudom. És emiatt is már csak haver
2014. máj. 9. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadtól még egy ilyet sem tudsz kitalálni, akkor inkább hagyjad.
2014. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mások bizalmával visszaélni nem szép dolog... te mit éreznél fordított helyzetben?
2014. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4.-el teljes mértékben egyetértek, ezt szerintem nagyon gyorsan felejtsd el, ha ilyet elmond neked, akkor biztos megbízik benned, jó barátnak tart, szerintem ezt ne rontsd el...

Mindig szükség van barátokra...

2014. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ne tedd ezt meg vele. Ilyenkor gondolj bele, te örülnél-e egy tréfának ilyen helyzetben.

Mert ugyanis megbízik benned, és ilyenekkel lehet ezt elveszíteni. Ha megteszed, többé nem fog megtisztelni a bizalmával.

De ez az én véleményem. Tégy ahogy jónak látod........

2014. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És még azt mondjuk, hogy a lányok korábban érnek... Ne légy ilyen gyerekes, nem azért árul el neked egy titkot valaki, hogy visszaélj vele, vagy kínos helyzetbe hozd miatta. Szórakozhatsz vele, ha eggyel kevesebb haverra van szükséged.
2014. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Állj elé meztelenül. Ha tényleg bejössz neki,akkor egy hétig kisterpeszben fogsz járni. :D
2014. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!