Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Gáz" vagy legalábbis furcsa...

"Gáz" vagy legalábbis furcsa dolog, hogy sokkal fiatalabbakkal barátkozom?

Figyelt kérdés

Én jól érzem így magam, csak kaptam, egy-két korombeli ismerősömtől pár megjegyzést, ezért is kérdezem, hogy van-e valami kivetnivaló ebben?


42 éves elmúltam, nőtlen, gyermektelen ember vagyok, aki belekonzerválódtam egy tizenévig tartó párkapcsolatba, ami tavaly véget ért. Mivel 26 voltam a kapcsolatunk kezdetén, röhejesnek tűnhet, de valahogy ugyanannak az embernek érzem magam, mint aki akkor voltam. (így már, túl a lelki dolgokon, hogy feldolgoztam a veszteséget - engem hagytak el) Szerencsémre jóval kevesebbnek néznek a valódi koromnál és azon vettem észre magam, hogy csupa 20-30 közötti sráccal lógok, velük barátkozom, a legidősebb is 34 éves, de a huszonévesekkel szeretek együtt járni klubokba, bulizni, stb. És ők is elfogadnak, nagyon jó kis baráti kör lettünk többükkel. Valahogy a korosztályombeliek majd mindegyike nős, család, gyerek stb. Engem meg valahogy most jobban érdekel - ha már így alakult - a szórakozás, sportolás stb. Komoly kapcsolatra sem vágyom, csajokkal szoktam talizgatni, van ez-az, de semmi komoly és nem is hiányzik. A kérdés csupán annyi, hogy más is volt már így, vagy nagyon fura dolog ez?


2014. máj. 3. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ha 24-26 körüliek azok már nem hangzanak gáznak :)

De amúgy a kor az nem számít....De még is. :)

2014. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem furcsa
2014. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
furcsa, de ha elfogadnak, akkor nem gáz, meg ha te velük érzed jól magad... mondjuk én egy nálam 15 éves férfivel már nem tudnék úgy barátkozni, mint egy velem egykorúval
2014. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Tökéletes életed van, barátom.

Ne érdekeljen, mások szerint furcsa -e vagy nem.

2014. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az észrevételeket, leszögezem, hogy nem vagyok "pedomaci" :D :D :D mivel ezek haverságok, barátságok csupán, vonzódni a nőkhöz vonzódom :D


Mondjuk ennél a korosztálynál még fiatalabbakkal nem tudnék azonosulni, de az ilyen huszonéveik második, harmincas éveik első felében lévő emberkékkel nagyon jól megértjük egymást. Ma is buliba készülök velük :)

2014. máj. 3. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha meg mondjuk egy 18 éves csajt szednél össze az Neked nem lenne gáz(max a csajnak) :)

A lényeg érezd jól magad és ne érdekeljen hogy más mit is gondol!

2014. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz! Én például 14 éves vagyok igen tudom,hogy még van mit tanulnom persze és ez igy jó,viszont nekem ez a véleményem. Személy szerint nekem van egy 28 éves barátnőm akit nagyon szeretek és benne bizok a legjobban,vele beszélek meg mindent és Ő se tatja gáznak azt,hogy én ilyen fiatal vagyok. A korkülönbség ellenére nagyon jol megértjük egymást és mi is elég gyakran járunk el együtt a városban ide-oda! .)

14/lány

2014. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7/7

Ajjaj :)

Friss hús és egyből egy csaj marja le :)

2014. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
7-es vagyok de ezt nem értem?? mit értesz ez alatt??
2014. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!