Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondolsz erről a lányról?

Mit gondolsz erről a lányról?

Figyelt kérdés
Van egy sulistársam (2 közös óránk van), és egy rendkívül karrierista, maximalista libának tűnt... Az a fajta, akinek állandóan tökéletes az "outfitje", a haja meg mindene, és mindenki vele akar lógni. Az a különbség, hogy neki jó jegyei vannak és művelt ellentétben az ostoba libákkal, nem is nagyon barátkozik velük (se), viszont én mostanában elég sokat beszélgettem vele, és négyszemközt elhagyja ezt a menőzős stílust, és kiderül, hogy egy különleges, érzékeny lány. Táncol, több hangszeren játszik, két nyelvvizsgája van, jól tanul és baromi olvasott, jól rajzol, szépen énekel, gyakorlatilag mindenben tökéletes lehetne, csak azt nem értem, hogy MIÉRT bújik ilyen "menő" álarc mögé, amikor semmi szüksége rá. Egyébként ezt is profin csinálja, mert ki nem néztem volna belőle, hogy a fiúbandákon meg a designer cuccokon kívül más is érdekli... Minek játszák meg az emberek magukat? (gimiben, vagy bármikor)?
2014. ápr. 1. 21:16
 1/3 Kameko-san ***** válasza:
Gondolom azért játssza meg magát, hogy a többiek ne nézzék ki maguk közül. Ahogy én látom sok helyen az általad felsorolt jó tulajdonságokat - olvasás, különlegesség, stb. - cikinek tartják. Ezért sokkal könnyebb a lánynak, ha a menő csaj álarca mögé bújik, így valószínűleg kevesebb bántás/kötekedés éri. Én legalább is ezt veszem le a szövegből.
2014. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"négyszemközt elhagyja ezt a menőzős stílust" - De sokszor előfordul ez! Nem csak lányokkal, hanem fiúkkal is...

(Szerintem élvezd a négyszemközti jó hangulatot...)

2014. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dani900 ***** válasza:
Ezt kérdezd meg tőle, de előtte azért mond meg, hogy jó, hogy tud veled őszintén is beszélni, és ennek mennyire örülsz....ezt értékelni fogja.
2014. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!