Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék? (több lent)

Mit tehetnék? (több lent)

Figyelt kérdés
van egy barátnő.. hátt nem is igazán nevezném barátnőnek.. az van hogy borzasztó félénk és visszahúzódó lány vagyok ezért nincsenek másbarátaim a suliban.. csak azért vagyok vele mert mással nem tudok.. igazából neki sincs sokkaltöbb barátja.. talán a rettenetes természete miatt.. szoval az van hogy utál engem.. ezt igy a szemembe mondta meg azt hogy azért van velem mert mással nem tud és mert jó velem hülyülni.. de amugy tényleg látom és érzem hogy nem szeret.. ahogy csak tud keresztbetesz nekem és sérteget meg megaláz (tudom hogy nem kéne vele lennem de tényleg nincs kivel mert mindenki elutasít engem így nem tudok barátkozni) legtöbbször elveszi valamimet és nem adja vissza csak napok múlva és megkérdeztem hogy miért és azt mondta hogy csak látni akarta hogy szenvedek meg aggódok.. szoval én teljesen kétségbe vagyok esve.. egyedül utálok lenni de más nem barátkozik velem.. bár ezt se mondanám barátságnak.. Mit csinálhatnék? valaki valami ötlet?

2014. márc. 30. 19:31
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért telórol vagyok..
2014. márc. 30. 19:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Jobb egyedül, mint ezzel az illetővel.

Nem ártana pszichológushoz menned, és elmondani a problémáidat.

2014. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem inkább egyedül,mint vele.ez nem barát aki ilyen.ne foglalkozz vele,biztos eljön a te időd is,és lesznek barátaid,ne legyél ennyire visszahúzódó,változz és figyelni fognak rád a többbiek.ennek az illetőnek pedig a helyedbe visszaadnám amiket tesz veled. :) remélem tudtam segíteni.
2014. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!