Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Irigyek? Mit tegyek, hogy...

Irigyek? Mit tegyek, hogy befejezzék és észrevegyék, az én életem se tökéletes?

Figyelt kérdés

Az itthoni barátnőim egyre furcsábbak. Néha úgy érzem, hogy irigykednek. Sokat vagyok külföldön (csak anya és az ő apukája él Magyarországon, amúgy mindenki külföldön él) és elkezdtek erre is megjegyzést tenni, mostanában arra is, hogy magántanuló vagyok. Ma pl kérdeztem, hogy nem megyünk-e el ebédelni, csak az volt a válasz, hogy nem, mert nekik tanulni kell délután, ők nem magántanulók és nincs idejük ilyenekre egész nap. Aztán dél óta küldözgetik snapchaten a képeket, mert elmentek moziba és plázázni... Ha találkozunk is, vagy sietnek, vagy olyan dolgokról beszélnek, amikhez én alig tudok hozzászólni. Beszólnak mindenre, a dolgaimra, arra, hogy mit csinálok. Olyan, mintha nem is a barátnőim lennének, hanem az ellenségeim. Féltékenyek a külföldi barátnőimre, barátaimra.

Tegnap az egyikőjükkel kicsit összekaptam és a fejemhez vágta, hogy nekem bezzeg könnyű, nem csinálok semmit, csak költöm a pénzt és bulizok, mindenki szerint tökéletes vagyok az életemmel együtt. Ez nagyon rosszul esik pont tőle, mert tudja, hogy távolról sem tökéletes az életem.

Mikor magántanuló lettem, megbeszéltük, hogy ha itthon leszek, minden nap találkozunk, ha külföldön vagyok, akkor pedig webcamerázunk, amikor csak tudunk. Erre van, hogy eltelik úgy 2 hét, hogy egy sort nem beszélünk.

Nem szeretném elveszíteni őket, de ez így olyan, hogy folyton készülök a következő megjegyzésükre, szinte már várom.



2014. márc. 26. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak irigyek hogy neked olyan lehetőséged van mint ami nekik nincsen.Mondd el nekik is hogy a te életed sem olyan könnyű, és mondd el nekik hogy mik a gondok.Ha igaz barátnők akkor megértik a gondokat.Ha nem értik meg, vagy továbbra is irigykednek akkor nem is voltak igazán a barátnőid
2014. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
100%

"Nem szeretném elveszíteni őket"

Most a lelkedbe lépek: már elvesztetted őket.

Amit leírsz az nem barátnő csak egy-két ellenséges nő.

2014. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi barátnők sosem irigyek vagy féltékenyek egymásra...:/
2014. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy ők nem a barátnőid. Engedd el őket. Hasonló helyzetben vagyok én is. Még egyetemisták vagyunk, én már dolgozom és nagyon jól keresek. Akikről azt hittem, hogy a barátnőim, irigyek rám és szintén megjegyzéseket tesznek. El is távolodtam tőlük.
2014. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!