Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » VOLT fesztivál 1 napos tapaszt...

VOLT fesztivál 1 napos tapasztalatok? + van aki szintén 4. edikén el jönne de nincs kivel? Én főleg a BMTH miatt.

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon voltam fesztiválokon, csak kisebb koromban néhányszor a szigeten. Már alapból is terveztem, hogy idén elmegyek valamelyikre pár napra, és mivel a kedvenc együttesem, a Bring me the horizon jön a VOLTra, igy mindenképp el szeretnék menni 04-én. Csak hogy a barátaim közül nem sokan vannak, akik ilyen zenét hallgatnak, akik pedig igen, nem érnek rá.

Nincs köztetek valaki aki szintén ilyen helyzetben van és nem szeretne egyedül menni? írhattok :)


A másik meg ugye, hogy nem nagyon vannak fesztiválos tapasztalataim..Pl egyedül mennyire lehet élvezni, mennyivel előtte kell odamennem a színpadhoz h majd az első sorban lehessek, és csak úgy egyáltalán, bármit írhattok, érdekel :) 16/L



2014. márc. 19. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

7 éve járok fesztiválokra (évente 2x-3x, bár a VOLT még kimaradt az életemből, de ami késik, nem múlik :-D). Két alkalmat kivéve mindig társasággal voltam (igaz, megesett, hogy néhány koncert erejéig egyedül maradtam akkor is). :-D

Társasággal természetesen sokkal élvezhetőbb egy fesztivál, de amikor egyedül voltam fent pl. Szigeten egy napra, akkor is feltaláltam magam. :-)

Ha első sorban akarsz állni, akkor már érdemes akár az előtte lévő pár koncerten odatolakodni, mert máskülönben nem nagyon lesz esélyed az odajutásra, főleg, ha kis társasággal vagy egyedül mész.

Kisregényt lehetne írni a fesztivál-életről, de most nem fog eszembe jutni semmi, mert elég fáradt vagyok. Remélem azért érthetően írtam. :-D

22L

2014. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, köszi :) még írjatok, aki tud ;)
2014. márc. 20. 06:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is mennék a BMTH miatt, de nincs kivel. :) 23l
2014. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Énis megyek, mert nagyon bírom a BMTH-t, meg itt lakom Sopronban :D Nekem bérletem van
2014. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is BMTH miatt megyek majd, úgy néz ki eddig egyedül. Kint voltam bécsi koncertjükön is, nagyon jók voltak! Jó lenne valakivel társulni. Ha érdekel, írj nyugodtan! ;)
2014. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én 5-6. napon mennék egyedül
2014. ápr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a bátyámmal (21) júl. 3-án megyünk, főleg a 30STM koncertre. Ha valaki gondolja, csatlakozhat:) 15/l
2014. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!