Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 3 meleg lakótárs?

3 meleg lakótárs?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok és van két másik meleg barátom. Azon gondolkozunk hogy összeköltözzünk. Az egyikbe fülig szerelmes vagyok de nem viszonozza, a másik pedig belém. Ezt így érdemes meglépni? Érdekelnének személyes tapasztalatok is olyan meleg fiúktól akik együtt laknak de nem járnak. Ja, és külön szobákban aludnánk. :)

2014. márc. 19. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Háát elég érdekes egy helyzet mivel nem csak szimplán tetszetek egymásnak hanem szerelmesek is vagytok ki-kibe :D Szerintem ha képesek vagytok megbeszélni a dolgot ,hogy ha valaki össze is jön-e a másikkal vagy akár "külsőssel" akkor se okozna problémát az ,hogy együtt laktok, akkor talán működhet

Személy szerint nem mennék bele egy ilyen helyzetbe , mert biztos vagyok ,hogy konfliktus lenne belőle.


-meleg sráctól aki nem lakik együtt más meleg sráccal és nincs ilyen téren tapasztalata :)

2014. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megtisztelő válaszod! :) :)


Várok természetesen más véleményeket is. :)

2014. márc. 19. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlom. Az ilyen szerelmi háromszögek az összezártságtól csak még rosszabbak lesznek. Gyakorlatilag csak magatokat kínoznátok ezzel.
2014. márc. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Béla211 ***** válasza:
Én laktam úgy egy sráccal 2 hónapig ,hogy bele voltam esve nem volt túlságosan jó élmény. Főleg mikor össze jött egy másik sráccal.És hallani őket ahogy enyelegnek.Nem is bírtam nagyon sokáig gyorsan elköltöztem.
2014. márc. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is lelkileg nagyon megterhelő lenne annak a számára, akinek az igényei nem lesznek kielégítve - és nem lesz mindenkié kielégítve, az biztos. Talán inkább ne tegyétek.
2014. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ftf1983 ***** válasza:
Ez a helyzet izgin hangzik. De igen, kérdés, hogy mennyire tudjátok kezelni azt, hogy odavagytok egymásért, de csak egyoldalúan és ha mondjuk az áhítót srác felhoz magához egy másik srácot azt bizony hogyan tudjátok elviselni. Alapvetően nincs azzal gond, ha meleg srácok közösen bérelnek lakást, sőt még jobb is, mert nem para, ha pasit viszel fel.
2014. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálni nyugodtan meg lehet:)
2014. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!