Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért a legjobb barátok a...

Miért a legjobb barátok a legcsúfságolósabbak?

Figyelt kérdés
Van néhány barátom akikkel nagyon jóban vagyok de folyton cse*getnek (elnézést a kifejezésért) és amikor nemvagyok velük hazugságokat terjesztenek rólam, ezt miért teszik?
2014. márc. 16. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen emberek nem igaz barátok, de még haverok sem! szerintem kérdezd meg tőlük, hogy miért viselkednek így veled a hátad mögött és nekik jól esne-e az effajta viselkedés a barátaitól.
2014. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csúfságolós? Ilyen szó nincs...
2014. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csúságolás* ha igy jobban tetszik
2014. márc. 16. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan sincs.
2014. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es, 4-es nagyon vicces vagy XD Jót nevettem...


Kérdező! Ők nemhogy nem a legjobb barátaid, de még csak barátok sem. Miben nyilvánul meg az, hogy nagyon jóban vagy velük? Jó velük óra előtti szünetben? Vagy jó velük berúgni? Ettől még nem barátok.

Barát az, akivel tudsz beszélgetni. Hangsúlyozom; beszélgetni, s nem dumálni piáról meg nőkről. Barát az, akire számíthatsz, aki meghallgat és megpróbál segíteni. Barát az, aki melletted áll akkor, amikor senki más.

Barátod az lesz, aki nem hiszi el a hazugságokat, amit az idézőjeles legjobb barátaid terjesztenek. Őket pedig záros határidőn belül felejtsd el.



21/f

2014. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#6

Nem vicc volt, azok a szavak tényleg nem léteznek.

2014. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom. Nem te vagy vicces, hanem a helyzet.
2014. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a csúfságolós gondolom nálad a csúfolódós megfelelője. És a kérdésedre a válasz nagyon egyszerű: ők nem a barátaid. Nem is a haverjaid vagy jó ismerőseid. Egy barát nem cse*get hanem megvéd azoktól akik ezt teszik.
2014. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!