Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kit válasszak? SOS, bővebben lent

Kit válasszak? SOS, bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom nem teljesen illik a témába, de nekem ők olyanok, mintha a családom lennének. Szóval.. Nem vagyok büszke magamra, mert egyszerre két embernek is megígértem valamit. Két barátnőmnek. Mindkettőjüknek megígértem, hogy velük töltöm a hétvégét. Nem direkt, mert az egyikről totálisan elfelejtkeztem mikor a másiknak megígértem. És most nagyon nem tudok választani. (Valamit muszáj választanom, mert anya a barátnőjénél lesz, lent a Balatonnál egész hétvégén, apa meg melózik, egyedül meg nem hagyják rám a házat, meg félnék is ott mert nagyon nagy ház...)

Ezt azért írtam bele mert arra már én is gondoltam, hogy lemondom mindkettőt. Az se jó, hogy mindkettővel vagyok mert ők ketten ki nem állhatják egymást.

Ti kit választanátok a helyembe?

A: Neki ígértem meg először. Egy hete szakított a pasijával, és nagyon kivan. Vigasztalni hívott, és bulizni egyet, hogy elfelejtse. 5 éve ő a legjobb barátnőm, és nem szeretném cserben hagyni.

B: Ő volt a legjobb barátnőm, csak elköltöztek a városból. Nem láttam már 6 éve... És most 2 hétre jön haza, és a másik hétvégém meg foglalt:s

SEGÍTSETEK LÉGYSZI!:(



2014. márc. 16. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Válaszd A-t, mert neki ígérted meg először, a következő "foglalt" hétvégédet meg tedd szabaddá és legyél B-vel. Vagy szombaton A vasárnap B.
2014. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Több nap van hétvégén oszt be. Vagy aznap is találkozhatsz mindkettővel. Vagy azt is lehet, hogy A nak elmondod az egészet, hogy mi van és, hogy emiatt hagy hív el B-t.


Szerintem bízz a barátaidban, hogy tudják ezt kezelni, mert kedvelnek és jót feltételeznek :)

2014. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az aznapot úgy értem, hogy Bnek megmondod, hogy eset B-vel mész bulizni mert és hogy addig csináljatok valamit.
2014. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A-t, pláne hogy ő a legjobb barátnőd és tudod jóban-rosszban..
2014. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Én is beosztanám őket szombat-vasárnapra. De B-t választanám, már csak azért is, mert őt nincs lehetőséged minden nap látni. A másik barátnődet máskor is tudod vigasztalni. A jövő hét meg még messze van, biztos talál mást, akivel el tud menni bulizni.
2014. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!