Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen a legjobb barátnőd,...

Milyen a legjobb barátnőd, miért Ő az? Mesélnél róla?

Figyelt kérdés
Nem általánosságokra vagyok kíváncsi, hogy "mert megértő és mindig számíthatok rá", hanem tényleg konkrétumokra a Ti barátságotokból. Milyen Ő, milyen a kapcsolatotok? Hogyan lett Ő a legjobb és Te neki?
2014. márc. 6. 17:56
 1/8 piriiiiii ***** válasza:

Nincs elég hely itt leírni, hogy milyen és hogy miért ő, és hogyan lett ő a legjobb barátnőm.

3 éve ismerem, de mintha mindig is együtt lettünk volna. Volt már hideg-meleg zuhany mindkettőnkön ezáltal, de mindig a meleg zuhany nyer, és az egyszerűen fergeteges. :) Rengeteg dolog történt már velünk, és hatalmas érzelemtengerrel gazdagodtunk. Együtt nevetünk, együtt sírunk. Nála jobban nem kívánhatok. Nála jobb nem is kell, mert nincs.

2014. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiiii ***** válasza:
Ó, bocsesz, jobbat*.
2014. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmet még az oviból ismerem. Óvodától gimnáziumig együtt voltunk végig. Általánosban és gimiben egy padban is ültünk, tanitás után is sülve főve együtt jártunk mindenhova. Mindig mindenben számíthattunk egymásra. Csak nagyon ritkán vesztünk össze, megosztottunk mindent, kaját, ruhákat, sminket, együtt buliztunk. Aztán ő messze került a lakóhelyünktől, fősuli után elköltözött. De azóta is tartjuk a kapcsolatot, telefonon, fb-n, e-mailen. Ő az egyetlen olyan ember, akivel ha egy évig nem találkozom, akkor is tudom folytatni a dumát meg a hülyülést mint régen, lánykorunkban.
2014. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Sok leszbi pics:D Ez sztem. már beteges! "ovodától a gimnáziumig eggyütt voltunk,egy padban ültünk" ez ugye vicc?
2014. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piriiiiii ***** válasza:
Hogy Te mekkora egy idióta vagy.
2014. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen 47%-os trollokat figyelmen kívül kell hagyni, mert pont erre mennek, hogy felkavarják az állóvizet. NE ETESD A TROLLT! :D
2014. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 piriiiiii ***** válasza:
De aztán még kihal itt nekem a fajtája, és nem lesz kin röhögni.
2014. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves négyeske! Ez nem vicc. A leírt dolgok igazak. Egyikünk sem leszbi, főleg nem pics@! Mindketten férjhez mentünk, vannak gyerekeink.

Csak amikor mi voltunk fiatalok, még születtek igaz barátságok. Nem csak felszines emberi kapcsolatok voltak, mint manapság...

2014. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!