Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges volna, hogy találko...

Lehetséges volna, hogy találkozzak valakivel, aki maga is valami hasonlót keres? Társaságot, nem társat.

Figyelt kérdés

50 múltam, de még vannak ötleteim az életemmel kapcsolatban. Viszont nincs megfelelő társaságom ehhez. Most (már) nem számít, miért alakult így, ez a helyzet, innen kell/ene továbblépni.

Nem érdemes társkeresőkre írni, mert félreértik. Én társaságot keresek, nem partnert arra az időre, amit másképpen egyedül töltenék. Van családom, de nem érnek rá, elfoglaltak, ami normális. Én viszont nagyon szeretnék igazi emberekkel beszélgetni, akár sétálni, kirándulni, ha az idő is engedi. De beérem minden egyébbel (mail, skyp, telefon), ha találok olyanokat, akik maguk is így érzik, mint ahogy én és van mit mesélniük. Lehetne bármekkora társaság is, több embernek több ötlete akad.

Öröm lenne, ha sikerülne.



2014. jan. 25. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
ez eddig érthető, de valami specifikusabb? milyen embereket keresel? legfőképp hol laksz?
2014. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!