Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hiszi ezt a barátnôm?

Miért hiszi ezt a barátnôm?

Figyelt kérdés
Ha pl. felveszek egy halálfejes nyakláncot, egybôl azt hiszi hogy rocker lettem és Lenéz. Ha feltupírozom a hajam mint az emo-k akkor is mondja hogy "Fúj, emo lettél?" Nem vagyok emo, bár tetszik a stílus, de attól hogy feltupírozom még nem leszek emo, csak tetszik így a hajam. Én meg magyarázom neki, hogy ennyitôl nem leszek se emo, se rocker, de visszavág azzal hogy "Jólvan emós" meg rocker stb. Mit csináljak, és miért gondolja ezt? :(

2014. jan. 12. 09:29
 1/4 A kérdező kommentje:
14/L vagyok, a barátnôm meg 15/L
2014. jan. 12. 09:32
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Mert még mindketten gyerekek vagytok.
2014. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg irigykedik, mert jól áll neked?


Vagy csak tréfál, de nem vetted a lapot?


Kérdezd meg tőle, hogy mi a baja olyankor, mert neked rosszul esik a viselkedése. Lehet, hogy nem is tudja, hogy téged ez zavar, és ha tudná, nem csinálná.

2014. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű,hogy tetszeni fog amit mondok,de pont abban a korban vagytok amikor leginkább eldől az,hogy nyitottak lesztek-e a különböző stílusokra,nézetekre,emberekre vagy inkább elzárkóztok.Na meg ott van az is,hogy gondolom a barátnőd a klasszikus,mai,15 éves tinilány és az is lehet a baja,hogy egyszerűen csak nem tudja megérteni,hogy te miért is akarsz különbözni,kicsit egyedibb lenni,mint mondjuk ő.

Ha tényleg csak viccel az persze más kérdés,de ha tényleg lenéző veled amikor kicsit is máshogy mersz kinézni,mint ahogy azt elvárja tőled akkor ez nem pont egy színtiszta barátság.

2014. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!