Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm spontán szereti a...

Barátnőm spontán szereti a dolgokat én meg megtervezve, mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm és elég spontán csaj.Én viszont a tervezés híve vagyok.

Hétvégén is nála voltam és hirtelen az az ötlete támadt,hogy menjünk fel Pestre bulizni.Na én meg nem tudtam mi legyen,mert bár bulis hangulatomba voltam én is,de nem volt eddig erről szó,hogy Pestre fel megyünk. 19 óra körül jutott ez eszébe.Meg hát ahhoz fel kell öltözni normálisan.Akkor szüleimnek is szólnom kell hiába múltam el 18,velük élek.Irataimért és pénzért is haza kellett volna mennem.Meg nem szeretek Pestre járni,mert olyan körülményes onnan haza jönni.

Végül nem mentünk hanem náluk iszogattunk,beszélgettünk.


Csak én meg annyira olyan vagyok,hogy előre tervezzük a dolgokat azt mondom délelőtt vagy délután beszélünk róla,akkor még úgy oké,de este kitalálni ezt.


Mondja bnőm,hogy kicsit lazábbnak és spontánnak kéne lennem,mert sokszor a spontán dolgok a jók,nem az eltervezettek csak én eddig mindig így éltem és nem tudok vagyis nehezen tudok spontán dolgokra igent mondani.

(amúgy nem régóta ismerjük egymást csak pár hónapja)


2013. dec. 8. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz tartós a barátságotok.
2013. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azért mondta ezeket,mert a te dominanciád érvényesült,te győztél.

de a büszkesége megőrzése miatt visszaoltott még téged egy kicsit,próbálta elbizonytalanítani a döntésed.

kb ez történt.


soha ne kérdőjelezd meg magad,főleg más hatására ne.

ettől függetlenül a vázolt feltételek mellett én sem mentem volna így bele az éjszakába,hogy a buli után órákat kell majd szenvedni utazással,hogy le tudjak feküdni.

persze ott lett volna a kompromisszum a helyi szórakozó hely.

2013. dec. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak amúgy meg annyira szeretem ezt a lányt,mert az eddigi unalmas életemet feldobta nagyon!

Van itt szórakozóhely 20 perc sétára.Csak kb mindig retro zene megy egyszer voltunk elég is volt:D a többi disco ami volt itt az bezárt:/// 2-3 hetente van normális disco itt..amikor buliznánk tuti akkor van retro buli -.-

2013. dec. 9. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!