Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek menő a gimnázuim...

Hogyan legyek menő a gimnázuimban? Tudom, hogy sok kérdés van ilyen, de ezt most megkérdezem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy jövőre gimibe fogok menni , de nem tudom hogyan legyek ott a menők között ? Egy olyan gimibe megyek ahova csak 4-5 ös tanulókat vesznek fel , már ha ez számít valamit . Van egy kis felesleg rajtam , de csak tényleg minimális , mert a lányok ,, körében '' is népszerű szeretnék lenni .
2013. nov. 29. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Én idén mentem gimibe. Én az elején féltem, de aztán minden jött magától. Az elején odaállítottam 3 teljesen ismeretlen osztálytáramhoz ezzel a szöveggel:

- Sziasztok! Osztálytársak vagyunk, szóval be is mutatkozok. (bemutatkozás)

Majd elkezdtem velük beszélni a hobbijukról meg minden és azóta barátaim és velük lógok.

Nem olyan nehéz.

2013. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez elég szánalmasan hangzik.
2013. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fejtem ki a véleményem, inkább válaszolok a kérdésre:

Járj menő cuccokban, menny bulizni, ismerkedj, érdeklődő legyél, kedves, cserfes, belevaló, mosolygós. Sminkeld magad, barátkozz a menő lányokkal.. ennyit tudok ajánlani, azt vettem észre így lehet beépülni az ilyen VIP helyekre.

Mondjuk én nem akarnék népszerű lenni de ez más tészta.

2013. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és te miért nem szeretnél népszerű lenni , am fiu vagyok
2013. nov. 30. 10:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most megsúgom: Egyáltalán nincs sok ilyen kérdés, mert semmi értelme.

A "menőség" egy eléggé felszínes dolog és lássuk be, nem sok minden múlik rajta. Az egész arról szól, hogy rengeteg ember vesz körül, követjük a tucatot és az aktuálisan menőnek tűnő dolgokat követjük és ezek nem feltétlenül pozitív dolgok. Szerintem fontosabb, hogy ne sokan vegyenek körül, hanem olyanok, akikben megbízhatsz és akik támogatnak, akikkel jól kijössz. Nem kell mindig a tömeg után rohanni. Inkább csak add önmagad, légy őszinte és próbálj meg barátokat szerezni. :) Foglalkozz a tanulással és érezd jól magad olyan emberek között, akik pozitív hatással vannak rád, akikkel jól érzed magad. Ez a fontos. A lányok körében pedig... egyáltalán nincs olyan fiú, aki minden lánynak tetszene. :) Ízlések és pofonok. Mindig is lesznek olyan emberek, akiknek nem leszel szimpatikus és olyanok, akik neked nem tetszenek. Ilyen az élet. Rengeteg ember jön és megy és rengetegen vesznek téged körül, nem kell másoknak megfelelni. :) Az a fontos, hogy megalapozd a tudásodat, leérettségizz és ezzel megtedd a kezdő lépéseket a továbbtanulás felé úgy, hogy közben (hangsúlyozom) olyan emberek vegyenek körül, akik pozitív hatással vannak rád és akikkel szeretsz együtt lenni!

Sok sikert! :)

2013. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
még annyit , hogy egy ilyen gimiben amibe csak jó tanulokat vesznek fel , gondolom nincs cigizés meg drog meg ilyesmi ? vagy rosszul gondolom ?
2013. nov. 30. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó tanulókat is láttam már cigizni, de gondolom erôs suli ahol ezt nem engedik meg. Én pl. nem akarok menô lenni. Van sok barátom/barátnôm és ez elég. Az elôzô sulimban az számított menônek, ha valaki mindenkit csicskáztatott és azt képzelte magáról hogy ô a vagánygyerek aki bármit megtehet. Na az ilyennek volt csicskája vagy 500, de igaz barátja egy se. Te is ilyen akarsz lenni? Nem hinném. Ne menô legyél, hanem kedves, nyitott, barátságos, vicces meg jó fej és akkor a lányok is felfigyelnek rád:)

15/L

2013. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor én félreismertem ezt e menő szót , mert én azt szeretném hogy sok barátom legyen de azok igaz barátok , és vicces, jó fej , kedves legyek .
2013. dec. 1. 08:03
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Akkor tedd azt amit én: legyél mindenkivel őszinte, barátságos, aranyos. Vidítsd fel őket, ne legyél önző és beképzelt. Ha valaki beszól, nem üvöltsd le a fejét, inkább hagyd..
2013. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!