Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom hogy szerezzek barátot?

Nem tudom hogy szerezzek barátot?

Figyelt kérdés
Nem rég elköltöztünk, ott rengeteg barátom volt viszont én egy rapper srác vagyok eléggé lelkizős szeretem az ilyen hülye természetes dolgokat(szép tájak,virágok,stb) a régi haverokkal mindig megtaláltam a közös hangot ha valami szépet láttam kimondhattam nem néztek b*zinak itt viszont ilyenekről meg se merek szólalni mer b*zinak néznek viszont képtelen lennék megváltozni, nem tudnék más zenét hallgatni még a divat rappeket(Busta,Essem) se bírom meghallgatni! a környéken nincsenek hozzám hasonló emberek mit tegyek? :S 14/f
2013. okt. 13. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

mekkora a település?

egy-két szövetségest biztos tudsz szerezni

lehetnek azok lányok is

nyitottabb szemmel kell járni

menj cserkészekhez pl. azok természetet járják

2013. okt. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szövetségest?? :D A kérdező nem említette, hogy háborúra készülne...


Kérdező ne keseredj el, és pláne ne változz meg csak azért, mert a környezeted tele van tahókkal. Egészen biztos, hogy itt is fogsz találni barátokat, csak az ilyesmi némi időbe telik.

2013. okt. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a település egy kicsi falu ami szintén megnehezíti a dolgomat :S
2013. okt. 14. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!