Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan "szerezzek" több barátot?

Hogyan "szerezzek" több barátot?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok . elég bonyolult életem van.. vidéken élek , 2 éve van pasim, és ovis korom óta volt egy legjobb barátnőm, anyuék ismerik a családját és a lányt is, és nem egy angyal.. lopni szokott ruhákat, nem szereti a komoly kapcsolatokat stb :) és anyuék ezért nem bírják őt és egyszer csak úgy döntöttek hogy eltiltanak tőle mert rossz hatással van rám ( ami egyáltalán nem igaz mert nem vagyok befolyásolható)

és nagyon rossz mert fél éve váltottam sulit, ott se nagyon tudtam még olyan hú de nagyon jóó barátokat szerezni, és nem akarok nyáron unatkozni, tudom hogy ott a barátom de nem lehetek vele mindennap. :/

szerintem tök gáz ez az egész..


2013. máj. 20. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Én is eltiltanálak egy ilyen tolvaj ringyótól, egyetértek a szüleiddel.


17 éves vagy, éretlen és buta. Tudom, hogy nehéz, mert te olyan rohadt okosnak képzeled magad így 17 évesen, de hallgass a szüleidre. Jobban tudják.

2013. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előző hozzászólóval. Az én környezetemben nem tűrnék el egy ilyen illetőt.

2 dolgot tehetsz. Ha tudsz rá hatni, akkor érdemes lenne segíteni neki, mert beteg. Ha viszont javíthatatlan, akkor ajánlom, szakíts meg vele minden kapcsolatot.


És ne akarja szerezni barátot. Én úgy tartom, hogy a barátság hasonlít a párkapcsolathoz, ha működik jó, ha nem működik nem kell erőltetni, és "magától" alakul ki 2 ember között.


Az pedig szánalmas, hogy nyáron egy 17 lány unatkozik. Már majdnem felnőtt vagy, ideje a szüleidtől átvenni a háztartás vezetésének egy részét. Hidd el nem fogsz unatkozni. Fiú létemre a házimunkák 50-60%-át én végzem itthon.

2013. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

tudod mi szánalmas ? ez a 2 komment..

egy öregember itt oltogat engem ahelyett hogy a kérdésemre válaszolna.. meg te is okoskodsz.

nem úgy értem hogy unatkozok hogy egésznap a szobámban ülök, teee agyon iskolázott !! eljárok egy csomó helyre szüleimmel is meg a barátommal is .


és azt honnan tudod hogy nem szoktam itthon segiteni például ?

istenem néhány ember olyan buta mint a föld.

nem látsz a kérdés mögé ? logikus hogy nehezen nyílok meg mások előtt vagy nehezen ismerkedek és azért kérdeztem !

de mindegy gyertek kötözködni meg oltani engem hogy egy buta fiatal liba vagyok ! ezaz ! magyar mentalitás ..

2013. máj. 20. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Olyan vagy mint a húgom, ő is így felkapja a vizet, ha egy kis kritikát kap :)

Amúgy a hozzászólásod miatt egy kis bűntudatot ébresztettél bennem, úgyhogy elnézést kérek a nyers reakciómért.

A beszédstílusodból ítélve nagyon eltérőek vagyunk így a kérdéshez, azaz hogy, hogyan szerezz több barátot nem tudok érdemben hozzászólni. Számomra sokkal fontosabb, hogy legyen 1 igazi barátom, mint 20 másik akikkel ide oda eljárhatok, de amúgy nem igazán kötődünk egymáshoz.

Amit viszont a tolvaj csajsziról írtam az érdemes lenne megfogadni.

Na szia!

2013. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!