Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek harmadik kerék?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk lb-k és harmadik keréknek érzem magam és ha fel akarom kelteni a figyelmük, tapadosnak érzem magam, ha meg kussolok észre sem vesznek? Hagyjam abba mert szanalmas vagyok, vagy van valami modszer, h beilleszkedjek?
2013. szept. 24. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj beszervezni egy negyedik tagod a baráti körötökbe, így nem leszel "felesleges harmadik".
2013. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
megkérdezhetem mennyi idős vagy? nyugi,nem a koroddal akarok piszkálódni. csak bizonyos korúaknál (gyerekek,kamaszok,tinik) jobban előjön ez a probléma (pl. kiközösítés valamilyen szinten) mint felnőtteknél,fiatal felnőtteknél. ha ti a fiatalabb kategóriába tartoztok ott sajnos ilyen sokszor előfordul és szerintem nem is igazán jó 3-an barátoknak lenni,mert akkor az egyik mindig kimarad valamiből,vagy nem ugyanúgy kezelik. ez a fránya páratlanság miatt van. az előzőnek igaza van,próbálj vagy próbáljatok egy 4. barátot keresni,úgy már párosan lesztek,hátha ez megoldja a problémát :)
2013. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17éves vagyok, harmadikos gimnazista.
2013. szept. 25. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van,de én már ezt jeleztem is nekik,hogy ez igy nem jó,en inkább más barátokat szerzek de mindig azt mondják.hogy ne butáskodjak már,ők nagyon szeretnek engem...persze nem hiszem el,úgyhogy összebarátkoztam másokkal is. Nem lett jobb az életem de legalább csicska sem vagyok...szerintem hagyd őket a fenébe,neked is kijár hogy egyetlen barát legyél!:) 17/L
2014. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!