Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lesz így legjobb barátnőm?

Hogy lesz így legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Ugyebár a gimikben sok tantárgy csoportbontásban van, vagy a másik osztállyal stb. Akkor hogy lehet így lB-m, ha nem is lesznek mindig közös óráink? (most leszek gimis)
2013. aug. 23. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet. :) Miért ne lehetne?
2013. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lB-d... xD Ha olyan rettentően jó barátnők vagytok valakivel, és nem az a fajta "barátság" ez, amikor 1-2 évig nyaljátok faljátok egymást, okádjátok a szivárványokat, majd varázsütésre (például egy fiú okán, aki mindkettőtöknek tetszik) egymás hajába ragadtok és onnantól halálos ellenségek lesztek és fennhangon tudatjátok a világgal a másik összes mocskos kis titkát, akkor nem hiszem, hogy pár nem közös tanóra közétek fog állni. :)
2013. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nyugi, én is gimis vagyok, ahol csoportbontások vannak, mégis van "LB"-m, aki a másik csoportba jár. Nem ez fog akadályt jelenteni szerintem.
2013. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én nem a suliban ismertem meg a legjobb barátnőmet, hanem úgy, hogy az egyik nyáron új család költözött a szomszédba, akinek volt egy nálam két évvel kisebb lányuk, aki amúgy - én mondom - éretteb volt a koránál.

az elején utáltam, mert nagyon beképzelt volt, de az csak azért, mert így akart barátokat szerezni, hogy hazud magáról. aztán idővel jobban megismertem, és azóta elválazthatatlanok vagyunk, jóban rosszban együtt vagyunk - ezt tapasztalatból tudom (xD)

2013. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!