Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Haggyam ott?

Figyelt kérdés

Az van hogy a legjobb barátnőm egyre jobban idegesít..Már általános első napjain legjobb barátnők lettünk mindig jóban voltunk.Mikor sikerült egy gimibe kerülnünk kb. fél évre rá megváltozott egyre gonoszabbul viselkedik velem..Az elején még csak megjegyzéseket tett rám de később egyre furábban viselkedett:folyton az orrom alá dörgöli hogy milyen jó tanuló holott nem tanul semmit csak les, puskázik én meg majdnem kitűnő vagyok és soha nem puskázok, folyton pasizik engem meg azzal cukkol hogy nincs pasim ő meg már lefeküdt valakivel, mindig azzal jön milyen csúnya, hülye vagyok és kicsi a mellem (ő push up-ot hord 10 cm szivaccsal) aztán azzal jön hogy csak hülyült.., ráadásul csak akkor van velem mikor magát isteníti amúgy másokkal barátkozik inkább de amikor én barátkoznék valakivel egyből jön hogy milyen szar barát vvagyokTudom hogy már már rég ott kellett volna hagynom de egyrészt mindig eszembe jut milyen jó barát volt régen, mennyit hülyültünk, másrészt meg mindig is félénk voltam nincs bátorságom hozzá.Szerintetej hogy mondjam el neki?

15 és fél/l barátnőm 16/l



2013. aug. 19. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem barátkoznék a helyedben ilyen lányokkal. Más az értékrendje...
2013. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármennyire kellemetlen, de tedd lapátra...csak a baj lesz vele, egyre több...durvulni fog, nem javul..


nem mondj el neki semmit, mert visszaél vele...ez egy tipikusan ilyen csaj.


Lépj, míg nem késő!


(a haggyam helyett jobb a hagyjam)

2013. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom de nem tudom hogy mondjam el neki.Hisz ő tele van önbizalommal és amikor a szemébe nézek és megemlíteném neki a dolgot félek..amúgy szerinted van esély rá hogy megváltozik és olyan lesz minden mint régen?
2013. aug. 19. 18:34
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben megpróbálom:)

Bocsi csak siettemxD

2013. aug. 19. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!