Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy régi osztálytársamról van szó, kicsit hibbant ez mondjuk látszik is a viselkedésén, meg az egész életére kihat. A sulis éveim alatt hónapokat öregedtem miatta annyira idióta, annak idején facebookon bejelölt és visszaigazoltam neki, mert hogy nézne már ki az, hogy nem igazolok neki vissza már csak illemből is hisz ismerem

De egyszerűen elviselhetetlen kellemetlen helyzetbe hozott minket az utcán is, akkor a közösségi oldalon lévő fényképek alatt is olyanokat írt amit egészséges gondolkodású ember nem írna.

Pl volt egy barátnőm akivel 2hét után tettem közzé hogy kapcsolatban vagyok, erre kiírta alá hogy dugtunk-e már, égett az arcom egy csomó ismerős előtt, még anyu is kérdőre vonta hogy ilyen bunkó haverjaim vannak? Mondtam hogy életemben nem haverkodtam vele mert mentális bajai vannak

Törölni szeretném végleg, mert elegem lett már ebből

21 évesek vagyunk egyébként


2013. aug. 19. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
attól hogy viszonylag ismered, mert osztálytársad volt, miért kellene, hogy facebookon fentlegyen??? Főleg ha így viselkedik! Én egy csomó ilyen "ismerősömet" letöröltem, akik vagy szemetek voltak velem, vagy nem köszöntek az utcán (de facebookon felvettek..), szóval nem is értem, hogy eddig miért nem törölted le... mi bajod lesz, ha erre mondjuk megésértődik? gondolom nem félted a kicsi szívét, hogy majd megszakad emiatt!
2013. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod megmondani neki, hogy mi sért Téged, és hogy azt ne csinálja?

Nem lehet ott törölni a hozzászólásokat a képeid alatt?


Anyukád meg 1. Téged vont kérdőre valaki más tette miatt?:-o, 2. Nézegeti a Facebook-odat? Nemáár! Mindkettő gáz.:)


Mit tennék a Helyedben?

1. Megmondanám az ismerősömnek, hogy ne írjon ilyen indiszkrét dolgot ki nyilvánosan, és letörölném a képaláírást, amit kiírt.

2. Baromira határt húznék nem csak a fenti módon az ismerőseimnek, hanem anyukámnak is, ne nézegesse a profilomat olyan szinten, hogy ilyeneket észrevegyen, és pláne lenevelném arról, hogy másvalaki tette miatt engem hibáztasson. Visszautasítani, és kész.

2013. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vulgárisan szólva,"Töröld a rákba a gyökeret"...
2013. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ti sem vacillálnátok ezek szerint, 2-es nálunk nem szokás az hogy a szülő kimarad a gyerekük magánéletéből, az hogy látta anyu is ezt a kellemetlen kiírást, az nem az én hibám, hanem a jó akaró volt osztálytársé akinek ez nagyon vicces és vagány dolog lehetett, ez mind az Ő jellemére vall.

A normális barátaim akikkel együtt nőttem fel, bátran áthívhatom nem kell attól tartanom hogy mikor szólják el magukat itthon, szüleimmel is értelmesen elbeszélgetnek

Nálunk a szülők is ismerik egymást látásból vagy épp személyesen, ezért sem ciki hogy a közösségi oldalon is jelen vannak

2013. aug. 19. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:

4: " 2-es nálunk nem szokás az hogy a szülő kimarad a gyerekük magánéletéből"


Ennek van egy határa! Gondolom, nem akarnak jelen lenni a hálószobádban majd, amikor szeretkezel...:)

És ez a határ ott van, hogy nem nézegetik naponta többször a profilodat... szóval azt szeretném mondani, hogy szokás, nem szokás, nem ez a lényeg, hanem hogy ez, ami nálatok szokás, ez egészségtelen.

Az én szüleim azt se tudják, mi az a Facebook...

2013. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!