Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » OO. Attól tartok, hogy szerelm...

OO. Attól tartok, hogy szerelmes vagyok a haveromba. Hogy bolonduljak ki belőle?

Figyelt kérdés
Régebben a legjobb barátom volt, minden nap beszéltünk. Elmentünk május 1-ezi és ott majdnem szerelmet vallott, de akkor én még nem éreztem sokat... utána kezdtem... de eltávolodtunk egymástól. Ő mintha kicsit másképp beszél velem, mint a barátaival (pozitívan), mikor együtt vagyunk kint... namár most, én attól félek, hogy csak szédít, s elakarom felejteni, de ez teljes mértékben lehetetlen, mert a tesója a legjobb barátnőm és minden nap találkozunk, mégha csak egy ,,Hello,,-ra is... Mit csináljak, hogy kibolonduljak belőle??? Légyszi segítsetek!! 15/L

2013. aug. 19. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Próba cseresznye. Én amondó vagyok, inkább beszéljétek meg, ha nem kellesz neki, úgyis veszít a varázsából.
2013. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja, persze, egyáltalán nem jött be neked, aztán hirtelen belezúgtál...

Egyszerű, keress másik srácot! Vagy ha tényleg jól ismered, szedd össze az összes rossz tulajdonságát, ami érvényesülhetne, ha összejöhetnétek, remekül rombolja az illúziót.

2013. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!